czy jest sens wymieniać baterię w smartfonie od #xiaomi ? już raz poddałem telefon takiej operacji jakieś 5 lat temu i tylko zmarnowałem kilkadziesiąt złotych :/ czy rynek baterii/zamienników poprawił się od tego czasu?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@DynPydro: dragon-tt.com jak tam nie ma, to mozesz ewentualnie zastanowic sie nad zamiennikiem firmy nohon, ale tez pojawily sie jego podrobki.
Wszystko inne z ali/allegro to gowno podrobki ktore beda dzialaly gorzej niz stare aku.
Mozesz ewentualnie odezwac sie do micenter.pl to nieuatoryzowany ale sensowny serwis, natomiast oni moga tego po prostu nie miec.
Wszystko inne z ali/allegro to gowno podrobki ktore beda dzialaly gorzej niz stare aku.
Mozesz ewentualnie odezwac sie do micenter.pl to nieuatoryzowany ale sensowny serwis, natomiast oni moga tego po prostu nie miec.
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
przepływ powietrza jest bardzo mały więc nie będzie miał praktycznego wpływu na temperaturę pomieszczenia
@dran2: właśnie byłem ciekaw tego, ale @interpenetrate unika odpowiedzi ;)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#xiaomi #mihome #android
Cześć,
Kupiłem sobie wagę mi scale s400 i chciałbym ją jakoś połączyć z google fit\fitatu na androidzie. Obecnie waga łączy się z mi home, ale tam nie widzę żadnej opcji dalszego udostępniania. Próbowałem też aplikacji zepp life, ale ona z kolei nie znajduje wagi. Macie na to jakąś radę czy jednak będę musiał odesłać wagę i kupić coś innego? Jak mam ręcznie wprowadzać
Cześć,
Kupiłem sobie wagę mi scale s400 i chciałbym ją jakoś połączyć z google fit\fitatu na androidzie. Obecnie waga łączy się z mi home, ale tam nie widzę żadnej opcji dalszego udostępniania. Próbowałem też aplikacji zepp life, ale ona z kolei nie znajduje wagi. Macie na to jakąś radę czy jednak będę musiał odesłać wagę i kupić coś innego? Jak mam ręcznie wprowadzać
- 0
źródło: temp_file6620017954286538907
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@d601: ja miałem tak samo tzn. dokładniej moja ciotka. Kiedyś siedzieliśmy w przychodni, nagle telefon się grzeje i krzyczę "Weronika!! (imię ciotki), parzy". Szybko żeśmy wyrzucili telefon. Ale to od słońca było akurat, wtedy był lipiec i upały. Pozdrawiam
- 0
@Patryk4 rozladowalem tak też zrobiłem i wczoraj udało się że nie spadla bateria tak szybko. Będę informował i podobnych odpałach
- 0
Macie jakąś sprawdzoną aplikację do klonowania aplikacji na #android #samsung? Wcześniej korzystałem z wbudowanej opcji na #xiaomi i działało to super. Teraz po zmianie na Samsunga mi tego brakuje. Pobrałem jakieś ze sklepu play, ale jedna ma multum reklam a druga tak samo jak ta wbudowana w Samsungu obsługuje wyłącznie komunikatory a potrzebuję do innych aplikacji.
@Horvath: A czy w samsungu został wycięty profil służbowy i użytkownicy?
https://www.androidcentral.com/how-add-multiple-users-and-use-guest-mode-your-android-phone
https://support.google.com/work/android/answer/6191949?hl=en
Próbowałeś np. Insular: https://f-droid.org/packages/com.oasisfeng.island.fdroid/
?
Podaję link do F-Droid, bo nie ma tej aplikacji w Google Play.
https://www.androidcentral.com/how-add-multiple-users-and-use-guest-mode-your-android-phone
https://support.google.com/work/android/answer/6191949?hl=en
Próbowałeś np. Insular: https://f-droid.org/packages/com.oasisfeng.island.fdroid/
?
Podaję link do F-Droid, bo nie ma tej aplikacji w Google Play.
- 0
Mirki ktoś wie czym różni się ta wersja
Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L (nowość na rynku)
https://www.mi.com/pl/app/product/xiaomi-smart-air-fryer-5-5-liter/?utm_channel=social&utm_medium=clipboard
Od
Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L (nowość na rynku)
https://www.mi.com/pl/app/product/xiaomi-smart-air-fryer-5-5-liter/?utm_channel=social&utm_medium=clipboard
Od
źródło: temp_file5594736609924133240
Pobierz@Caracas masz leniu a w sumie to nie leniu bo ci się to tutaj chciało pisać
Oto główne różnice między Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L a Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L:
## Pojemność
Oto główne różnice między Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L a Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L:
## Pojemność
Wleciał nowy film:
Zmieniam Amazfita GTR 2 na Xiaomi Mi band 9!
https://www.youtube.com/watch?v=Xq5RJ2u19bw
#lowcychin #xiaomi #miband #miband9
Zmieniam Amazfita GTR 2 na Xiaomi Mi band 9!
https://www.youtube.com/watch?v=Xq5RJ2u19bw
#lowcychin #xiaomi #miband #miband9

- 0
Doradzcie jaka kamere do monitoringu z Chin wybrać.
Wymagania
automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu
automatyczne śledzenie wykrytej osoby (obrotowa min 270 stopni)
nagrywanie na microSD lub lepiej na dysk sieciowy (nie wiem czy istnieje taka opcja nawet)
może być PoE, ethernet, wifi też ok
Wymagania
automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu
automatyczne śledzenie wykrytej osoby (obrotowa min 270 stopni)
nagrywanie na microSD lub lepiej na dysk sieciowy (nie wiem czy istnieje taka opcja nawet)
może być PoE, ethernet, wifi też ok
źródło: KAMERA-ZEWN%C4%98TRZNA-MONITORING-HD-WiFi-IP-ZOOM-ALARM
Pobierz@blantek: Od pół roku korzystam z Tp-Link C520Ws. Ma wszystko to, co pisałeś.
Możliwe, że są lepsze wybory, ale ja jestem zadowolony.
Nie określiłeś budżetu. Tę ww. można dostać w okolicach 200 zł.
Możliwe, że są lepsze wybory, ale ja jestem zadowolony.
Nie określiłeś budżetu. Tę ww. można dostać w okolicach 200 zł.
@blantek: Ja korzystam z nagrywania na microSD. Nie pamiętam już jaką tam wsadziłem pojemność; ale chyba 64GB. Nagrywa tylko jeśli wykryje jakiekolwiek zdarzenie. Można oczywiście nagrywać "na życzenie" z poziomu aplikacji + foto. Generalnie nadpisuje najstarsze zdarzenia i w zasadzie cały czas mam jeszcze dostęp do najstarszych. Przegląd jest banalny i segregowany datami.
Jest również możliwość zapisywania nagrań w chmurze, ale to opcja dodatkowo płatna (dla mnie zbędna, bo karta sprawdza
Jest również możliwość zapisywania nagrań w chmurze, ale to opcja dodatkowo płatna (dla mnie zbędna, bo karta sprawdza
- 1
- 0
Heloł.
Sprawa wygląda tak: mam telefon, kupiony w 2022 xiaomi 10 pro (chyba). Ogólnie często się zawieszał, ale dawał radę. Ale od jakichś dwóch tygodni jest masakra (akurat pokryło się to z zakupem nowego telefonu przez partnera, może mi chinole na złość po prostu robią XD). Co chwilę się zawiesza, nie tylko aplikacje, ale nawet częściej jakieś systemowe rzeczy, np nie mogę zrobić zdjęcia, bo się zawiesza aparat XD albo wyskakują powiedomienia
Sprawa wygląda tak: mam telefon, kupiony w 2022 xiaomi 10 pro (chyba). Ogólnie często się zawieszał, ale dawał radę. Ale od jakichś dwóch tygodni jest masakra (akurat pokryło się to z zakupem nowego telefonu przez partnera, może mi chinole na złość po prostu robią XD). Co chwilę się zawiesza, nie tylko aplikacje, ale nawet częściej jakieś systemowe rzeczy, np nie mogę zrobić zdjęcia, bo się zawiesza aparat XD albo wyskakują powiedomienia
źródło: temp_file765361861973102941
Pobierz@Catmmando oO to Ty masz zajebiście dziwne telefony. Po 3 lata nic nie restartuje i wszytsko działa... Gdybym miał robić co pół roku jakies resety i logowac sie do wszystkich apek to bym ptsd miał. Juz pomijam tą zarzutkę z ruskimi napisami
@jueun: flash to instalacja oprobramowania, a brick to kiedy telefon nie wlacza sie i w zasadzie robi za przycisk do papieru. Jaki to dokladnie model, nazwe kodowa znajdziesz w about, tam gdzie numer kompilacji i kernela
- 0
Wytłumaczcie mi co to za głupie mówienie że czyszczenie pamięci ram na Androidzie jest niepotrzebne i nawet spowalnia telefon, jak wyczyszczę ram programem to telefon chodzi aż miło, chciałbym żeby aż tyle programów się nie wpie*dalało do ramu i żeby zawsze aż tak szybko chodził. Nie wiem jak to zrobić.
#android #smartfon #telefony #xiaomi
#android #smartfon #telefony #xiaomi
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
Czy ktoś z was bawił się w modyfikowanie softu hulajnogi Xiaomi? Chciałem zrobić downgrade wersji BLE żeby móc obniżyć moment startu silnika z 5km/h na 2 lub 3. Zamówiłem na aliexpresie ST-Lin k v2 bo tak wyczytałem na jakichś forach i na appce SHU ale średnio wiem co dalej #elektronika #hulajnogaelektryczna #xiaomi
- 0
@rybeczka próbowałem. Wywala błąd że BLE w wersji 1.5.8 blokuje możliwość wszelkich modyfikacji i sugeruje skorzystania z st-linka
@GajowyKapota ble to siedzi w górnej płytce z tego co kojarzę e
- 0
Kiedy Polska premiera mi band 9 NFC lub 8 NFC ? #xiaomi
- 0






















@kocham-pati-3: O_o