Mirasy korzysta ktoś może z Oneplus Ace 3? Jeśli tak to proszę napiszcie czy wszystko śmiga w PL bezproblemowo (NFC,sklep play) Bardzo mi się podoba on i jego specyfikacja i chyba kupię w listopadzie jak będzie za około 1,5 k ale chciałbym jakieś opinie poznać prawdziwe a nie płatne #telefony #oneplus #android #xiaomi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest sens wymieniać baterię w smartfonie od #xiaomi ? już raz poddałem telefon takiej operacji jakieś 5 lat temu i tylko zmarnowałem kilkadziesiąt złotych :/ czy rynek baterii/zamienników poprawił się od tego czasu?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DynPydro: dragon-tt.com jak tam nie ma, to mozesz ewentualnie zastanowic sie nad zamiennikiem firmy nohon, ale tez pojawily sie jego podrobki.
Wszystko inne z ali/allegro to gowno podrobki ktore beda dzialaly gorzej niz stare aku.

Mozesz ewentualnie odezwac sie do micenter.pl to nieuatoryzowany ale sensowny serwis, natomiast oni moga tego po prostu nie miec.
  • Odpowiedz
czy jest sens wymieniać baterię w smartfonie od #xiaomi ?


@DynPydro: Nie ma sensu bo oryginału nigdy nie dostaniesz. A jak dostaniesz gdzieś przy wymianie to podróbę albo używkę.

To jest właśnie jeden z powodów dla których pożegnałem się z Xiaomi.
  • Odpowiedz
może mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi z montażem ściennym TV xiaomi 65 pro ? mam tylko 2 tulejki wypuszczone z tyłu telewizora o rozstawie 300mm
#xiaomi #tv
rampam - może mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi z montażem ściennym TV xiaomi 65 pro ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem nawilżacz powietrza ewaporacyjny #xiaomi tylko jest problem o którym nie pomyślałem - napieprza zimnym powietrzem..... xD Staracie się to w zimę wytrzymywać czy lejecie ciepłą wodę? (przecież i tak wystygnie, a bardzo gorącej chyba nie można?)
#pytanie #smarthome
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #mihome #android

Cześć,

Kupiłem sobie wagę mi scale s400 i chciałbym ją jakoś połączyć z google fit\fitatu na androidzie. Obecnie waga łączy się z mi home, ale tam nie widzę żadnej opcji dalszego udostępniania. Próbowałem też aplikacji zepp life, ale ona z kolei nie znajduje wagi. Macie na to jakąś radę czy jednak będę musiał odesłać wagę i kupić coś innego? Jak mam ręcznie wprowadzać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d601: ja miałem tak samo tzn. dokładniej moja ciotka. Kiedyś siedzieliśmy w przychodni, nagle telefon się grzeje i krzyczę "Weronika!! (imię ciotki), parzy". Szybko żeśmy wyrzucili telefon. Ale to od słońca było akurat, wtedy był lipiec i upały. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Patryk4 rozladowalem tak też zrobiłem i wczoraj udało się że nie spadla bateria tak szybko. Będę informował i podobnych odpałach
  • Odpowiedz
Macie jakąś sprawdzoną aplikację do klonowania aplikacji na #android #samsung? Wcześniej korzystałem z wbudowanej opcji na #xiaomi i działało to super. Teraz po zmianie na Samsunga mi tego brakuje. Pobrałem jakieś ze sklepu play, ale jedna ma multum reklam a druga tak samo jak ta wbudowana w Samsungu obsługuje wyłącznie komunikatory a potrzebuję do innych aplikacji.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doradzcie jaka kamere do monitoringu z Chin wybrać.
Wymagania
automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu
automatyczne śledzenie wykrytej osoby (obrotowa min 270 stopni)
nagrywanie na microSD lub lepiej na dysk sieciowy (nie wiem czy istnieje taka opcja nawet)
może być PoE, ethernet, wifi też ok
blantek - Doradzcie jaka kamere do monitoringu z Chin wybrać.
Wymagania
 automatyczne...

źródło: KAMERA-ZEWN%C4%98TRZNA-MONITORING-HD-WiFi-IP-ZOOM-ALARM

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blantek: Od pół roku korzystam z Tp-Link C520Ws. Ma wszystko to, co pisałeś.
Możliwe, że są lepsze wybory, ale ja jestem zadowolony.

Nie określiłeś budżetu. Tę ww. można dostać w okolicach 200 zł.
  • Odpowiedz
@blantek: Ja korzystam z nagrywania na microSD. Nie pamiętam już jaką tam wsadziłem pojemność; ale chyba 64GB. Nagrywa tylko jeśli wykryje jakiekolwiek zdarzenie. Można oczywiście nagrywać "na życzenie" z poziomu aplikacji + foto. Generalnie nadpisuje najstarsze zdarzenia i w zasadzie cały czas mam jeszcze dostęp do najstarszych. Przegląd jest banalny i segregowany datami.

Jest również możliwość zapisywania nagrań w chmurze, ale to opcja dodatkowo płatna (dla mnie zbędna, bo karta sprawdza
  • Odpowiedz
Co to może być, że mój telefon raz chodzi bardzo ociężale, a innym razem działa jak wyjęty prosto z pudełka niezależnie od zajętego miejsca w pamięci i ramie? Jakaś appka może zamulać w tle?
#android #xiaomi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heloł.
Sprawa wygląda tak: mam telefon, kupiony w 2022 xiaomi 10 pro (chyba). Ogólnie często się zawieszał, ale dawał radę. Ale od jakichś dwóch tygodni jest masakra (akurat pokryło się to z zakupem nowego telefonu przez partnera, może mi chinole na złość po prostu robią XD). Co chwilę się zawiesza, nie tylko aplikacje, ale nawet częściej jakieś systemowe rzeczy, np nie mogę zrobić zdjęcia, bo się zawiesza aparat XD albo wyskakują powiedomienia
jueun - Heloł.
Sprawa wygląda tak: mam telefon, kupiony w 2022 xiaomi 10 pro (chyba)....

źródło: temp_file765361861973102941

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Catmmando oO to Ty masz zajebiście dziwne telefony. Po 3 lata nic nie restartuje i wszytsko działa... Gdybym miał robić co pół roku jakies resety i logowac sie do wszystkich apek to bym ptsd miał. Juz pomijam tą zarzutkę z ruskimi napisami
  • Odpowiedz
@jueun: flash to instalacja oprobramowania, a brick to kiedy telefon nie wlacza sie i w zasadzie robi za przycisk do papieru. Jaki to dokladnie model, nazwe kodowa znajdziesz w about, tam gdzie numer kompilacji i kernela
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi co to za głupie mówienie że czyszczenie pamięci ram na Androidzie jest niepotrzebne i nawet spowalnia telefon, jak wyczyszczę ram programem to telefon chodzi aż miło, chciałbym żeby aż tyle programów się nie wpie*dalało do ramu i żeby zawsze aż tak szybko chodził. Nie wiem jak to zrobić.
#android #smartfon #telefony #xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z was bawił się w modyfikowanie softu hulajnogi Xiaomi? Chciałem zrobić downgrade wersji BLE żeby móc obniżyć moment startu silnika z 5km/h na 2 lub 3. Zamówiłem na aliexpresie ST-Lin k v2 bo tak wyczytałem na jakichś forach i na appce SHU ale średnio wiem co dalej #elektronika #hulajnogaelektryczna #xiaomi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uefaman: toć to całkiem chyba świeży model... ale tam się niezły misz masz zrobił z producentami i zależnościami pomiędzy Roborock, Dreame i Xiaomi.

Mam S7 jakis tam pro max coś tam i mega zadowolony jestem.
  • Odpowiedz