#wybory szok szok i jeszcze raz szok
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

D4myanTR
- 0

nasser
via Wykop- 0
@D4myanTR: będziemy międzynarodowo upadać
Dwa lata, PiS wygra + Konfa i Braun, konstytucję zmienią. #wybory
- 1
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym Late Poll? W TV mówią że to są wyniki z 50% komisji. A na stronie PKW nie ma wyników z tylu procent komisji. O co tu chodzi? No chyba że nie zdążyli wrzucić tego na stronę PKW a już na drzwiach lokali wyborczych wywiesili kartki z wynikami. Ale to wskazuje na to że były to małe komisje, czyli tam gdzie Nawrocki wygrywa. Jak
źródło: gfgdfgd
Pobierz- 5
Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że po ptakach. Tusk przegrał tym wyborem, fatalna kampania i słaby Trzaskowski, te nastroje dało się przewidzieć. Niestety jesteśmy skazani na Nawrockiego. #wybory
@ghostrider2137: bo wardega ma coś z kaczynskiego i sie z nim utozsamia. samotnik j----y ze wszystkich stron, kompleks karla i syndrom obleżonej twierdzy
@ghostrider2137 lepiej mieć ojca sutenera niż skażonego ideologia lgbt i takiego co chce ustawę o mowie nienawiści wprowadzić. To jasne.
Na https://polandelects.com/ pierwsza mijanka (bez głosów z zagranicy) #wybory
Jezu ale kompromitacja Trzaskowskiego po tym jego wystąpieniu, to jest jego koniec XDDDDD
#wybory
#wybory
@Dewator96 jakim wystąpieniu?
Late poll w pierwszej turze pomylił sie w przypadku Trzaskowskiego i Nawrockiego o jakieś 0,2% Wydaje mi sie ze pozamiatane. Trochę odzyska Trzaskowski, ale chyba wygrywa Nawrocki - będzie mieć 50.5%
#wybory
#wybory
- 5
Mistrz bazarków ogłosił...
#wybory
#wybory

- 9
#wybory
Wystarczyło wybrać sikorskiego zamiast trzaska
Wystarczyło wybrać sikorskiego zamiast trzaska

- 2
#wybory bynajmniej prąd będzie 33% tańszy
@Dawidu23: xD tu śmiechlem , mimo padnietej psychy
- 2
- 2
Poważnie już nie będzie jak wygra Nawrocki, więc mam nadzieje że chociaż będzie śmiesznie #wybory
- 18
@DzikiJelonek: dumny z bycia głupkiem, najs xD
@DzikiJelonek: Głosowąłes przeciwko Polsce.
- 7
piękne to były 2 godzinki. Patus przegrany, konsolka, niedziela wieczur i humor gituwa. Nie zapomnę ich nigdy #wybory
- 2
#wybory jaką frekwencję podaje late poll?
źródło: temp_file1185190347452588857
Pobierz@Simple-Man i tyle jest wart ten polymarket xd
@Simple-Man: żyła złota dla kogoś, kto ma tam konto i może legalnie obstawiać






















