Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym Late Poll? W TV mówią że to są wyniki z 50% komisji. A na stronie PKW nie ma wyników z tylu procent komisji. O co tu chodzi? No chyba że nie zdążyli wrzucić tego na stronę PKW a już na drzwiach lokali wyborczych wywiesili kartki z wynikami. Ale to wskazuje na to że były to małe komisje, czyli tam gdzie Nawrocki wygrywa. Jak
Miguelos - Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym Late Poll? W TV mówią że to są ...

źródło: gfgdfgd

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że po ptakach. Tusk przegrał tym wyborem, fatalna kampania i słaby Trzaskowski, te nastroje dało się przewidzieć. Niestety jesteśmy skazani na Nawrockiego. #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Late poll w pierwszej turze pomylił sie w przypadku Trzaskowskiego i Nawrockiego o jakieś 0,2% Wydaje mi sie ze pozamiatane. Trochę odzyska Trzaskowski, ale chyba wygrywa Nawrocki - będzie mieć 50.5%
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory

1995 vibes
Exit poll: Wałęsa 50,2 Kwaśniewski 49,8
Late poll: Kwaśniewski 51,3 Wałęsa 48,7
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tonja84: co by to dało, chłopie xD powyciągaliby mu stare afery i po zawodach. Platforma mogłaby JPII wystawić, a i tak by przegrał lub wygrał na zyletki z tymi spranymi mózgami
  • Odpowiedz
Poważnie już nie będzie jak wygra Nawrocki, więc mam nadzieje że chociaż będzie śmiesznie #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piękne to były 2 godzinki. Patus przegrany, konsolka, niedziela wieczur i humor gituwa. Nie zapomnę ich nigdy #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach