Mireczki pytanko do Was. W następnym tygodniu w #warszawa mam nocną randkę z dziewczyną. Żadne z nas nie mieszka w stolicy, a pierwsza randka była na tyle udana, że trwała 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcemy to powtórzyć, ale tym razem chciałbym zrobić jej małą niespodzianke i zabrać ją na nocny trip po mieście, zamiast odrazu iść do hotelu. I tu pytanie do Was.

Jakie polecacie miejsca, gdzie jest ładnie/romantycznie/oryginalnie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackBlack: Zamień nocne zwiedzanie na wieczorne. Będziecie mieć wtedy otwarty jeszcze Wilanów i Łazienki z figurami świetlnymi.
Pozatym polecam standardowo Stare i Nowe Miasto, krakowskie przedmieścia, spacer po bulwarach Wislanych. To tyle. Powodzenia
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: ciężko powiedzieć, myślę że może być porównywalnie z lekką przewagą na stronę runnersclub (moim subiektywnym zdaniem). Zależy też czy to jest osoba, która dopiero zaczyna przygodę z bieganiem czy też już z jakimś doświadczeniem. Jeżeli jest to niedoświadczoną osobę to chyba lepiej runnersclub - mają do dyspozycji maszynę do biomechanicznej analizy układu ruch.

W sklepie dla biegaczy runnersclub.pl każdy, kto odwiedzi warszawski salon, będzie miał okazję skorzystać z doboru
  • Odpowiedz
@tagtak: wiesz co, ja trafiłem w kilku ćwiczeniach na takich prowadzących, że aż mnie krew zalewa. Ale to nie jedyny powód, bardziej po prostu Kraków jako miasto mi sie nie podoba.
  • Odpowiedz
#iphone Dostanę gdzieś już nowe iphony od ręki w #wwa? Chcę kupić Iphone Pro najlepiej zielonego. Za tydzień jade na urlop a moja siódemka zaczeła bardzo krótko trzymać na baterii :/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matrem: Na Placu Konstytucji, pod podcieniami, w czterech rogach na suficie są mozaiki przedstawiające cztery pory roku. Żeby je zobaczyć, trzeba wejść w podcienia i zadrzeć głowę do góry. Nie wiem, czy warto zobaczyć, ale zdecydowanie jest to smaczek o którym mało kto wie.
  • Odpowiedz
#warszawa
#wwa
Znacie Jakies miejsca w warszawie, w ktorych mozna posiedziec w samotnosci z puszka piwa w reku? z ladnym widokiem gdzie nie ma ludzi
Mozecie pisac priv, bede wdzieczna za kazda odpowiedz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach