Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
- 0
@o1zo: ale lepiej podjechać do biegacza?
- 0
@eternit_nie_wybacza: ciężko powiedzieć, myślę że może być porównywalnie z lekką przewagą na stronę runnersclub (moim subiektywnym zdaniem). Zależy też czy to jest osoba, która dopiero zaczyna przygodę z bieganiem czy też już z jakimś doświadczeniem. Jeżeli jest to niedoświadczoną osobę to chyba lepiej runnersclub - mają do dyspozycji maszynę do biomechanicznej analizy układu ruch.
W sklepie dla biegaczy runnersclub.pl każdy, kto odwiedzi warszawski salon, będzie miał okazję skorzystać z doboru
- 1
@tagtak: wiesz co, ja trafiłem w kilku ćwiczeniach na takich prowadzących, że aż mnie krew zalewa. Ale to nie jedyny powód, bardziej po prostu Kraków jako miasto mi sie nie podoba.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Kojarzycie serial #nieprzygotowani ? Wbijam se dziś do zabki w #wwa a tam Agata czy serialowa Magda, miałem niezły mindfuck na początku xD
@siemawpadajdomejkuchni: dlaczego? Kokosów już nie ma, a Ząbki tańsze w najmie niż centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@szcz33pan: to było na Ursusie
Która trasa fajniejsza 1:https://mapa-turystyczna.pl/route/c4k9#52.31393/20.73498/14. 2:https://mapa-turystyczna.pl/route/t050 #kampinos #warszawa #wwa
@pogromcamitoww: 1
@pogromcamitoww: 1, ja bym ci polecal przejść na palmiry, ale tym niebieskim się źle idzie po bruku. Lepiej przejść w obie strony tym czerwonym prze górkę tygrysa
Która trasa fajniejsza 1:https://mapa-turystyczna.pl/route/c4k9#52.31393/20.73498/14. 2:https://mapa-turystyczna.pl/route/t050 #kampinos #warszawa #wwa
- 0
@Waspin: co to za apka?
@pogromcamitoww:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.psyberia.offlinemaps
Najlepsza jaką miałem, ma nawet Stravę
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.psyberia.offlinemaps
Najlepsza jaką miałem, ma nawet Stravę
- 0
@pogromcamitoww: na pewno zahacz o palmiry
@sp3cooland: Skoro poprzedni telefon tak przedwcześnie utracił użyteczność to warto się rozejrzeć za produktem od innego producenta?
- 3
@Matrem: Na Placu Konstytucji, pod podcieniami, w czterech rogach na suficie są mozaiki przedstawiające cztery pory roku. Żeby je zobaczyć, trzeba wejść w podcienia i zadrzeć głowę do góry. Nie wiem, czy warto zobaczyć, ale zdecydowanie jest to smaczek o którym mało kto wie.
@Matrem: Górka spotterska na ulicy wykusz i lądujące/startujące samoloty
dziś #wwa
https://www.youtube.com/watch?v=AQeMcIyXgys
bogato tam macie, 8/10 osób w koszulkach guess, tylko jakieś takie sprane te szmaty.
https://www.youtube.com/watch?v=AQeMcIyXgys
bogato tam macie, 8/10 osób w koszulkach guess, tylko jakieś takie sprane te szmaty.
- 1
Mireczki. Co dziś ciekawego można porobić w Warszawie lub ogólnie mazowieckim? Jakieś fajne miejsca z ładnymi widokami? #podroze #wwa #warszawa #mazowieckie #chillout #zwiedzanie
- 4
- 0
Źle to wyglada #wwa
hej któryś z mikrów obecnych na tag'u może polecić jakiegoś ogarniętego trenera w wwa do konsultacji treningowej?
#mirkokoksy #wwa #warszawa
#mirkokoksy #wwa #warszawa
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pogromcamitoww uroczysko zimne doły w Żabieńcu obok Piaseczna.
@pogromcamitoww: fajnie, jest jeziorko można się zrelaksować
- 1
Czy ktoś mieszkający w Warszawie albo jeszcze lepiej pracujący w biurowcach na Bobrowieckiej jest mi w stanie powiedzieć, czy w godzinach szczytu/po skończonej pracy dojazd autobusem 119 do metra to będzie faktycznie te 15 minut czy należy się spodziewać dużych korków na tym odcinku??? #wwa #warszawa
źródło: comment_M2vlCoZU7zqToXRwEuNmJ08D7yg7Jj0o.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jak się najebe to staje się rozmowny, gdybym pisał na trzeźwo to wszystko ująłbym jak @ArcyPrzegryw


























Chcemy to powtórzyć, ale tym razem chciałbym zrobić jej małą niespodzianke i zabrać ją na nocny trip po mieście, zamiast odrazu iść do hotelu. I tu pytanie do Was.
Jakie polecacie miejsca, gdzie jest ładnie/romantycznie/oryginalnie
Komentarz usunięty przez autora
Pozatym polecam standardowo Stare i Nowe Miasto, krakowskie przedmieścia, spacer po bulwarach Wislanych. To tyle. Powodzenia