Komentarz na youtube, jakie to prawdziwe. Zwłaszcza, że sam ostatnio wybadałem E5 i je zakupiłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

HURR DURR RÓB E5 NAJLEPSZY ZBIORNIK WYMAGANY NA CW I TWIERDZACH

KUP M103, DO E5 BRAKUJE CI 60K EXPA

LE MAGIC NERF
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba 113 robić zanim znerfią xD


@Losiuu: Jest zajebisty. Napiszę podobnie, co na Reddicie:
- W jednej bitwie dingasz 4 buły od Jagzilli i Grilla
- W drugiej przebija cię p--------y IS-3 na standardowych pestkach... stoicie względem siebie tak samo.
- Albo włącza się RNG Made
teh_m - > trzeba 113 robić zanim znerfią xD

@Losiuu: Jest zajebisty. Napiszę podob...
  • Odpowiedz
@Nakata: Tylko że to tak nie działa. Premium ammo w tej grze to strasznie kiepska mechanika bo polega na zasadzie zapłać więcej, dostań lepszą pod prawie każdym względem amunicję i omiń sobie jeden z parametrów balansowania - narzekanie na to jest jak najbardziej uzasadnione. Rozumiem że chcielibyście również inne "premium" rzeczy jak mobilność premium +70% do mocy silnika i -50% do oporów gruntu, czy rof premium -50% do przeladowania, albo
  • Odpowiedz
@avox: jak masz juz wiele 10 tierow odkryte to nie ma na co wydawac oprocz czekoladek po promocji ale i tak czlowiek zbiera. Plus pewnie dochodza bonusy z twierdz na zarobki. @shox: widze ze masz IS-7- jak oceniasz ten czolg. Ja oceniam go jak jezdzaca kupe
  • Odpowiedz
@kusprzyk: kazdy light jest fajny jesli pozna sie ich zalety i wady i wedlug tego dostosuje styl gry. Ja zrobilem/robie kazda linie lightow i tylko jedynie z chinskiego lighta 6 tieru jestem najmniej zadowolony, a reszta jest spoko, tylko szybkosci skupiania na francuza moglbym sie czepiac.
  • Odpowiedz
@teh_m: cromwell to zupelnie inna bajka...nawet nie ma co porownywac. Juz predzej do T-34-85. STRV 74 szybko skupia i gra na depresje przynosi bardzo dobre rezultaty. Laduje podobnie do T34-85.
  • Odpowiedz
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: Specjalne polecenie z twierdzy. Jak klan ma 10 poziom budynku o nazwie "departament wojny" to może, za określoną ilość surowców z twierdzy oczywiście, puścić specjalne misje, za których wykonanie otrzymuje się bonusy. Od apteczek, expa na załogę, expa na czołg po 7 dni premium, na złocie kończąc. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz