#wot #worldoftanks
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 29
Mireczki pijta ze mno kompot. Drugi Pool mi się trafił... Jakoś nigdy nie mam szczęścia do nabijania wysokich wyników we fragach, ale tym razem się udało. 10 killi i 5800 dmg na T26E5 Patriot :) Uwielbiam tą maszynkę... już niedaleko do trzeciego marka :)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
źródło: comment_hDFqaXFaucc46FNAmduWAI9v3CQ2gAmR.jpg
Pobierz- 3
Mirki teraz już zbytniego znaczenia nie ma co dać? załoga na jadzi e100 i jadzi 8.8
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
źródło: comment_kqGjhyJT11tBSnw3G41suDqhDrCw3dfz.jpg
Pobierz- 6
#wot #worldoftanks
Z cyklu mardoz kupuje arte! Niezapomniane zasadzki, poscigi, zwroty akcji, granie jak tdkiem, wszystko w jednym linku klik
Z cyklu mardoz kupuje arte! Niezapomniane zasadzki, poscigi, zwroty akcji, granie jak tdkiem, wszystko w jednym linku klik
źródło: comment_lSGG9RzrTxlPAah00esJX4OV8VqU1JwL.jpg
Pobierz- 1
Mircy, gość twierdzi że jego konto kosztowało go tylko gold'a, 18k bitew i trochę ponad 300 wn8...
http://www.noobmeter.com/player/eu/RUDY102darek/503790382/
nie wiem jak on to zrobił że ma 18 X, jeśli ma tak słabe statystyki, wątpię że udałoby mu się uzbierać tylko wolnego (nawet zamieniając golda na expa)
Po resecie expa się dostaje z czołgów które się miało czy jak?
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
http://www.noobmeter.com/player/eu/RUDY102darek/503790382/
nie wiem jak on to zrobił że ma 18 X, jeśli ma tak słabe statystyki, wątpię że udałoby mu się uzbierać tylko wolnego (nawet zamieniając golda na expa)
Po resecie expa się dostaje z czołgów które się miało czy jak?
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
@Ponczo88: Ja tam widzę ponad 6 tys. bitew na czołgach premium t8. Z kontem premium mógłby uzbierać wystarczająco expa na te dziesiątki. Weź pod uwagę, że jak ty grasz normalnie, to odblokowujesz wszystkie moduły, żeby danym czołgiem się lepiej grało. Odblokowując dziesiątkę za wolne doświadczenie nie masz tego ograniczenia i możesz skupić się tylko na pojazdach.
@Aryo: 0 twierdz, 5 drużynówek :)
- 5
@Dobre_bo_z_Marcepanem: to dlaczego nie może grać w grę single player? wot to gra drużynowa i mając takie wr szkodzi on swojej drużynie
- 5
@Dobre_bo_z_Marcepanem: A ja bardziej zdanie tego gościa.
Gra się dla przyjemności... ale wiesz że wiele osób czerpie przyjemność z rozwijania si\e, bycia lepszym, z ambitnego podejścia do gry itd? Ja np. nie rozumiem jak można czerpać przyjemność z gry kiedy się jej nawet nie uczysz, nie rozwijasz, wszyscy kopią Ci dupę, masz ujemny wpływ na drużynę itd. Nie mam nic przeciwko że nowi gracze są słabi. problem jest gdy np
- 1
obiło sie komuś o uszy kiedy bedzie wymiana expa 1gold=35expa?
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
760
Poznajcie Pana Huberta z Katowic. To Hubdon, postrach World of Tanks

74-letni Hubert Donnerstag z Katowic o nicku Hubdon gra w World of Tanks. "Każdego dnia wpisuję liczbę bitew, zniszczone czołgi i uzyskane kredyty" - mówi. To prawdopodobnie najstarszy czołgista na świecie.
z- 177
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
#wot #worldoftanks
Reklama wota, w postaci gifa na jednym z portali przyrodniczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba nie muszę mówić jakie ruchy wykonuje IS (
Reklama wota, w postaci gifa na jednym z portali przyrodniczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba nie muszę mówić jakie ruchy wykonuje IS (
źródło: comment_1qyn7w0mY6O6mzUS98iVeqJovebxgQGG.jpg
PobierzDziś wskoczyło mi premium do 30-12-2017 ale nie wiem skąd się wzielo. Gram na konsoli. Nic nie kupowałem. To jakaś promocja na pancerne swieta? Czy mam cisnąc synka czy przypadkiem czegos nie kliknął?
#worldoftanks
#worldoftanks
- 3
Zacząłem grać to miałem jakieś 3 bitwy wygrane na 13, rezerwy się skończyły to magicze rzeczy zaczęły się dziać. Wymagania na M-ke spadły drastycznie przez te święta.
#wot #worldoftanks #mirk0wot
#wot #worldoftanks #mirk0wot
źródło: comment_azEmxtcD46EvHlGkZQIGm7nQrn2IgX76.jpg
Pobierz- 1
Jak obecnie wygląda granie Mausem- da sie nim grać bez premki i wychodzić na zero, albo minimalnie na minus?
#worldoftanks #wot
#worldoftanks #wot
- 1
Jak obecnie wygląda granie Mausem
@Atraktor: Jedziesz do przodu, kątujesz kadłub i wieżę, od czasu do czasu strzelasz, a cała resztę robi za ciebie dwóch kolesi z plutonu, którzy używają cię jak jadącej osłony. W pojedynkę nie ma sensu wyjeżdżać, bo trafisz na el haluf albo stepy z 5 rakami na stronę i skończysz grać, zanim dobrze zaczniesz.
Finansowo jak z innymi X tierami: Albo na zero, albo na plus,
@Atraktor: Wbiłem Mausem as'a w czwartej bitwie i go nie ruszam. Nie ma co patrzeć na koszty, X masz się kręcić grube wyniki dmg a nie zarabiać. Do tego Maus potrzebuje pomocy golda, a przynajmniej najlepsze wyniki są kręcone na goldzie. Więc na + nie wyjdziesz
- 12
- 2
@shox: Jako przewodniczący działu administracyjnego portalu elektroda.pl chciałbym Cie (specjalnie z wielkiej litery) zaprosić na rozmowę rekrutacyją. xD
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Czy oni do cholery znerfili niemieckie działa czy co? Mam full ulepszonego vk4502b, załoga 100%, towarzysze broni i kiedyś grało mi się nim świetnie. Potem zrobiłem sobie 3 miesiące przerwy, teraz wracam i jest dosłownie dramat. Celność przy czymś więcej jak 100m praktycznie nie istnieje- połowa pocisków leci na glebę, a druga połowa w niebo. W tym samym czasie gość z naprzeciwka w ruskim ST-I trafia 2 razy pod rząd w mój
#wot #worldoftanks też macie lagi (tj żabie skoki) od czasu wprowadzenia choinki?
@Dudek64: ja reinstalowalem gre jeszcze raz ostatnio bo miewalem zawieszki kompa z powodu wota
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora























#worldoftanks #wot
Komentarz usunięty przez autora