Jak ta gra mnie w-----a. Czemu tu nie ma matchmakeingu rankingowego jak w World of Warships? Co chwilę tylko ten sam scenariusz. 12-osobowy lemmingtrain jedzie na jedną stronę, ty zostajesz w 3 osoby bronić 2 flanki. Mimo to po 3 minutach cała tamta strona jest martwa, a was zaczynają gwałcić od tyłu (
#worldoftanks #wot
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, gość twierdzi że jego konto kosztowało go tylko gold'a, 18k bitew i trochę ponad 300 wn8...
http://www.noobmeter.com/player/eu/RUDY102darek/503790382/
nie wiem jak on to zrobił że ma 18 X, jeśli ma tak słabe statystyki, wątpię że udałoby mu się uzbierać tylko wolnego (nawet zamieniając golda na expa)
Po resecie expa się dostaje z czołgów które się miało czy jak?
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ponczo88: Ja tam widzę ponad 6 tys. bitew na czołgach premium t8. Z kontem premium mógłby uzbierać wystarczająco expa na te dziesiątki. Weź pod uwagę, że jak ty grasz normalnie, to odblokowujesz wszystkie moduły, żeby danym czołgiem się lepiej grało. Odblokowując dziesiątkę za wolne doświadczenie nie masz tego ograniczenia i możesz skupić się tylko na pojazdach.
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: A ja bardziej zdanie tego gościa.

Gra się dla przyjemności... ale wiesz że wiele osób czerpie przyjemność z rozwijania si\e, bycia lepszym, z ambitnego podejścia do gry itd? Ja np. nie rozumiem jak można czerpać przyjemność z gry kiedy się jej nawet nie uczysz, nie rozwijasz, wszyscy kopią Ci dupę, masz ujemny wpływ na drużynę itd. Nie mam nic przeciwko że nowi gracze są słabi. problem jest gdy np
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś wskoczyło mi premium do 30-12-2017 ale nie wiem skąd się wzielo. Gram na konsoli. Nic nie kupowałem. To jakaś promocja na pancerne swieta? Czy mam cisnąc synka czy przypadkiem czegos nie kliknął?
#worldoftanks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak obecnie wygląda granie Mausem


@Atraktor: Jedziesz do przodu, kątujesz kadłub i wieżę, od czasu do czasu strzelasz, a cała resztę robi za ciebie dwóch kolesi z plutonu, którzy używają cię jak jadącej osłony. W pojedynkę nie ma sensu wyjeżdżać, bo trafisz na el haluf albo stepy z 5 rakami na stronę i skończysz grać, zanim dobrze zaczniesz.

Finansowo jak z innymi X tierami: Albo na zero, albo na plus,
  • Odpowiedz
@Atraktor: Wbiłem Mausem as'a w czwartej bitwie i go nie ruszam. Nie ma co patrzeć na koszty, X masz się kręcić grube wyniki dmg a nie zarabiać. Do tego Maus potrzebuje pomocy golda, a przynajmniej najlepsze wyniki są kręcone na goldzie. Więc na + nie wyjdziesz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy oni do cholery znerfili niemieckie działa czy co? Mam full ulepszonego vk4502b, załoga 100%, towarzysze broni i kiedyś grało mi się nim świetnie. Potem zrobiłem sobie 3 miesiące przerwy, teraz wracam i jest dosłownie dramat. Celność przy czymś więcej jak 100m praktycznie nie istnieje- połowa pocisków leci na glebę, a druga połowa w niebo. W tym samym czasie gość z naprzeciwka w ruskim ST-I trafia 2 razy pod rząd w mój
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach