Wpis z mikrobloga

@sikhaj: Generalnie Tiery 8-10 to popis Mausa i Typa 5, które mają teraz tyle pancerza, że gold lata w niespotykanych dotąd ilościach, dalej dobre zmiany arty i mm ( inna sprawa że wciąż są ludzie niezadowoleni bo są byki), szwedzkie czołgi wprowadzili, są dość fajne zwłaszcza ciężkie, ich td-ki są typowo kamperskie.
Coraz więcej wchodzi premek na t8, które ciężko przebić mając mniej niż 220 penetracji, co sprawia że gra na
@Kukabura: hmm, czyli rosyjskie placki, ogólnie medy X z heatami nie dają rady teraz na superciężkie czołgi?
Z tą artą to słyszałem. podobno pozmianiali, że celniejsza i słabsza + ogłuszenie
o jakiego streamera chodzi?
@sikhaj: a ja polecam, gra się spoko, boty oczywiście jak zawsze czasami podniosą ciśnienie ale ogólnie jest ok. Nowe prem tanki mogą być problematyczne ale raczej dla ludzi z wn8 koloru żółtego albo niżej. MM jest bardzo dobry, w najgorszym razie jak lądujesz na dole tabeli to przeciwnik ma 7 pojazdów Twojego poziomu więc zawsze jest w co bić. Art jest zdecydowanie mniej.
@sikhaj: Jak masz konto to możesz wrócić, jak nie masz i zaczynasz od początku to nie warto. Grind czołgów od niskiego tieru jest nieopłacalny, twórcy gry wymuszają na graczach szybkie odkrywanie 9 i 10 (bo tylko tymi czołgami da się grać ze względu na nowy MM), ekonomia zarobków do dupy, nowe czołgi premium są zdecydowanie op, na randomie co chwilę lata gold bo RNG oraz zbuffowane bez pomysłu czołgi ciężkie (maus,
@wuju84: robiłeś jakieś dłuższe sesje ósmymi tierami? bo ja po czterech dwugodzinnych sesjach grając tylko zarabiaczkami, w różnych dniach, zawsze miałem średni tier bitwy 9.5+, także nowy MM nie jest bardzo dobry. Założenia są bardzo dobre, ale sam MM jest wręcz do dupy. No i tak jak @saimonm pisze, nowe premki są kompletnie niezbalansowane, co mnie jako posiadacza starych premek strasznie wkurza.