Bitewka z połowy czerwca... dopiero teraz sobie o niej przypomniałem i wrzuciłem na kanał. T49 - 6600 dmg + 1400 asysty. Szkoda, że nie miałem ostatniej misji na Objecta 260, bo mam do wykonania wcześniej s---------ą misję na 3 arty, której praktycznie nie idzie wykonać przy obecnym matchmakingu... Tak czy inaczej bitwa zacna według mnie, a wszystko wygląda bardzo lekko, łatwo i przyjemnie :)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks

























1) czy warto teraz kupowac T-50 lub mt-25 na spota? A jak nie to co polecacie
2)Czy warto jeszcze grac kv-2 z dzialem 152mm czy lepiej sprzedac to w cholere XDDDDDDDD
#worldoftanks #wot