@MinisterKoryto: jak mam biegać na zawołanie Trumpa bić się z jakimiś kozolubcami na pustyni to jak dla mnie równie dobrze mozna się poddać Rosji i na ich zawołanie bić jakichś wielbłądolubcow na stepie czy innych skośnookich, przynajmniej to by tradycyjnie było bo już żeśmy przez to przechodzili.
  • Odpowiedz
#wojna
Jest 12, jestem w gniezdzie zydow. Oni sprytnie zmienili ksztalty. Jeden wziął ksztal małego starego wykopka. Prawie nie widac rogów. Juz raz próbuja mnie truć. Te szczury są bardzo sprytne
Klima777 - #wojna
Jest 12, jestem w gniezdzie zydow. Oni sprytnie zmienili ksztalty. ...

źródło: 1000000941

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arhus: może tak działają, 2 się dają zestrzelić żeby zdradził pozycję -> kolejne wiedzą gdzie lecieć. Czym jest te kilka dronów na sprzęt warty miliony.
  • Odpowiedz
Państwo z najsilniejszymi regulacjami giełdowymi na świecie. Gdzieś gdzie są dedykowane służby do walki z insider trading. No, ale jak jesteś Trumpem, jego synem lub kolegą, to nie ma insider trading. To pokazuje jakim scamem jest cała ta giełda i amerykański system.
Zresztą zawsze tak myślałem. Bo co ma fundusz hedgingowy z Nowego Jorku vs firma anonimowego Chińczyka, który posiada fabrykę w Shenzen? Jak system rypnie, ktoś zrobi spekulację wojenną, to Chińczyk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luke-mat: Wy na prawdę myślicie ze on na swoje konto i nazwisko to robi ? Przecież to pewnie na jakiegoś słupa z alaski. Oni wiedza jak to zrobić żeby nie dało się tego udowodnić.

A jeżeli sie nie da udowodnić a są podejrzenia to może od razu wsadzać za to że coś siadło ? Tylko przegrywanie na gieldzie niech bedzie legalne.
  • Odpowiedz
#wojna #ukraina #rosja
Istnieje stara rosyjska anegdota, która brzmi tak:

W piętnastym wieku w Rosji, pod okupacją mongolską, chłop i jego żona szli zablokowaną wiejską drogą. Mongolski wojownik zatrzymał się na swoim koniu, gdy ich zobaczył, i powiedział do chłopa:

„Teraz zgwałcę twoją żonę. Ale ponieważ ziemia jest pełna kurzu, chcę, żebyś trzymał moje j---a, stojąc obok mnie, żeby się nie zabrudziły”.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Geniusz geopolityczny Iranu właśnie wszedł na nowy poziom, czyli pobieranie opłat za przepłynięcie Cieśniny Hormuz w Bitcoinie. To doprawdy niewiarygodne, że w 2026 roku państwo aspirujące do miana regionalnej potęgi postanowiło bawić się w tak przestarzałe technologie.

​Płacenie Bitcoinem za przepłynięcie tankowca to jak próba zapłacenia za kawę w Starbucksie sztabką kruszcu. Przecież do takich rzeczy wymyślono Ethereum. Zabrakło tu wizji ewidentnie. Wyobraźcie sobie jak tankowiec wpływa na wody terytorialne, a kod smart
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GeraltRedhammer: spokojnie, nie bój się, wykopki cię nie podpierdholą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale wcale bym się nie zdziwił, tutaj siedzi taka hołota że jutro pewnie będziesz miał wjazd smutnych panów na chatę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 25
@MinisterKoryto: Naljleosze wzorce hitletowskich Niemiec i Putinowskuej Rosji. Wincyj prawicy konserwatywnej przy władzy na świecie, będzie porządek! No u up macie swój porządek. F-----m się odradza na świecie pelną gębą, ale najważniejsze że lewaków piecze d--a, hehehe. A to dopiero prolog jest.
  • Odpowiedz