Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 160
- 150
@krampus0101: Nie mylisz się. Zdarza się tak, że w jednym odcinku dzieją się równolegle dwa wątki które są od siebie odległe o wiele lat. Jak się uważnie ogląda i używa głowy to nie ma żadnego problemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli patrzeć na chronologię w serialu to jest bardzo pomieszana i osoba nie czytająca książek może się pogubić. Mi natomiast chodzi o to, że "głowna akcja" jak napisałaś zawsze skupiała się wokół Ciri i została rozpoczęta wraz z 1 odcinkiem, a historie zawarte w 1 sezonie z udziałem Geralat to opowiadania z 1 książki.
Wpuścić Netflixa do Polski na zdjęcia, to ci Ogrodzieniec spali.
#witcher
#witcher
Mam jedną propozycje, jeśli komuś nie chce się czytać książek, to w sieci są audiobooki, ale nie zwykłe audiobooki, tylko superprodukcje, z kilkunastoma idealnie dobrymi aktorami. Na start odpalcie sobie „Kwestia Ceny”, czyli opowieść o złotym smoku i porównajcie do Netflixa. Tyle w temacie.
Prawdziwi fani co krytykują serial, mają za złe to niesamowite spłycenie, brak ważnych szczegółów, nędzną grę aktorską. Dlaczego niby Sapkowski nie pojawił się na polskiej premierze? To jasne.
Ten
Prawdziwi fani co krytykują serial, mają za złe to niesamowite spłycenie, brak ważnych szczegółów, nędzną grę aktorską. Dlaczego niby Sapkowski nie pojawił się na polskiej premierze? To jasne.
Ten
@frikidiki: Ja czytałem za dzieciaka i mi się serial netflixa podobał, co teraz nie jestem prawdziwym fanem bo tak napisałeś? xD Zawsze adaptacje filmowe są spłycanie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@frikidiki: Jestem tego samego zdania, tania generyczna papka i netfilcowe moralizatorstwo. O zaoraniu chronologii i sprowadzeniu ważnych wątków do trzech zdań na krzyż to nawet szkoda gadać. Audiobooki sztos.
@ZygmuntJedyny: Jakikolwiek ten serial by nie był to na wykopie i tak by sie nie przyjął ¯\_(ツ)_/¯
- 497
@Klakkkier Na wykopie by się przyjęło jakby Geralt tropił i zabijał karyny co zdradziły tego mirasa. Albo niszczył juneszeksy itd. Malkontenci to mało powiedziane.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
konto usunięte via iOS
- 1
@konfor15: tak, ale nie moge patrzec na ta kwadratowa szczeke chada, juz wole zebrowskiego z katana xD
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
- 2
Długo myślałem nad tą całą poprawnością polityczną, i czarnoskórymi, Azjatami czy osobami o urodzie blisko wschodniej w serialu i doszedłem do jednego wniosku. Tak można się przyczepić o czarnego elfa, zawsze elfów wyobrażałem sobie raczej jako istoty o bladej cerze, szczupłych, wysokich, widać że tutaj jest to wciskane trochę na siłę. Jeśli chodzi natomiast o ludzi, to Sapkowski nie wspominał nigdy o ich kolorze skóry, poza oczywiście głównymi postaciami i kilku pobocznych,
Jeśli chodzi natomiast o ludzi, to Sapkowski nie wspominał nigdy o ich kolorze skóry
@barmatto: Zasadniczo to wspominał. Nie zacytuję ci tego dokładnie, bo książki ponad 10 lat temu czytałem, ale w którymś opowiadaniu, ktoś coś tam wspominał o zamorskich krainach, w których żyją ludzie o czarnej skórze(co miało być czymś niezwykłym), a to sugeruje że jednak w zamyśle Sapkowskiego, kolor skóry był powiązany z geografią.
Nie żeby mi "sprawiedliwość
- 0
@barmatto: To krótko myślałeś i to bardziej ugodowa opcja.
Logiczna spójność, równie logiczne jest zatrudnić czarnego aktora na miejsce hitlera albo białego na martin luter kinga. Na pewno jest wspomniane że gdzieś żyją ludzie o czarnej skórze, chyba pod koniec sagi także kłamiesz kolego.
Logiczna spójność, równie logiczne jest zatrudnić czarnego aktora na miejsce hitlera albo białego na martin luter kinga. Na pewno jest wspomniane że gdzieś żyją ludzie o czarnej skórze, chyba pod koniec sagi także kłamiesz kolego.
804
The Witcher - R--ź w Blaviken

Fenomenalna scena walki z pierwszego odcinka serialu Netflixa, Henry daje rade!
z- 261
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Jakie to piękne <3
https://www.youtube.com/watch?v=aZh23QkelBo
I jakże trafny komentarz "Każdy w tym świecie, czy to książki czy gra czy serial myśli, że da rade pokonać Wiedźmina, a typ odbija mieczem bełty z kuszy, jakbym takie coś zobaczył to bym miecz rzucił i życzył mu miłego dnia, a nie próbował walczyć" XD
#witcher #wiedzmin
https://www.youtube.com/watch?v=aZh23QkelBo
I jakże trafny komentarz "Każdy w tym świecie, czy to książki czy gra czy serial myśli, że da rade pokonać Wiedźmina, a typ odbija mieczem bełty z kuszy, jakbym takie coś zobaczył to bym miecz rzucił i życzył mu miłego dnia, a nie próbował walczyć" XD
#witcher #wiedzmin
- 7
- 22























źródło: comment_FHcmXMgDpqoekct0zkCZRT6ttLUlixBE.jpg
Pobierz