Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kozajsza
- 54

Ha1rless
via Android- 12
@Kozajsza o--------m berło za taką opinię, lepiej bym nie ujął

Negatywny2
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#witcher #serial sorki za tagi i sorki za brak spójności w wywodzie. Właśnie skończyłem cały sezon, zatem: plenery są świetne, czasami wręcz piękne; Geralt robi robotę (sporo osób narzekało na Henia, gdy został wybrany, ale ja wiedziałem, że da radę); Jaskier dobrze śpiewa i jest takim "pionkiem", ale akcja serialu dzieje się przed całą sagą, więc ma to sens, zachowano dbałość o styl i gadatliwość; Yennefer to złożony
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@matkaPewnegoMirka: Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu więc nie mogę się wypowiedzieć w pełni, ale jedna twoje spostrzeżenie jest dla mnie nie do przyjęcia i mam zupełnie inny pogląd: Muzyka jest dobra. Przecież piosenki Jaskra w ogóle nie brzmią klimatycznie, brzmią jakby były stylizowane na dzisiejszy pop tyle że grany na lutni.
- 1
@khaes: rozumiem, ale średniowieczne "hity" w ogóle nie trafiałyby do współczesnego widza. Zresztą - miałem na myśli tą ambientową muzykę w tle etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wormwood89: Pierwszy sezon teoretycznie kończy się na opowiadaniach. Piszę teoretycznie ponieważ główna linia fabularna jest przekręcona i Ciri nie jest małą dziewczynką tylko dosyć sporą panną, a opowiadania to krótkie, słabo znaczące przerwyniki.
- 1
@wormwood89: Ponoć plan jest na 7, po jednym na książkę.
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
@kotlet_mielony1: Musisz popracować nad zarzutkami, ta jest zbyt oczywista.
Nienawidzę kwaśnej kawy, jak mam ochotę na kwasa to mogę się octu napić.
- 1
@wysuszony: nilfgaard zastąp dzikim gonem, bitwe pod soddem zastąp bitwą pod kaer morhen, dalej nie mam ochoty nawet wchodzic w szczegoly
- 2
@wicherq: Gry mają dobrą jakość i są dopracowane, spójne. Ciekawe dialogi i wiele opcji wyborów.
Świat z serialu jest źle przedstawiony i sztuczny. Niektóre wątki są nie wiadomo po co przedstawiane, a niektóre rozwleczone, a te potrzebne ledwo napomknięte. Ogólnie bije z ekranu jakąś taniością i brakiem dopracowania. Ulepili coś z tego kręcenia, ale niestety zabrakło kogoś z doświadczeniem. Kolejny gniot Netfliksa.
Świat z serialu jest źle przedstawiony i sztuczny. Niektóre wątki są nie wiadomo po co przedstawiane, a niektóre rozwleczone, a te potrzebne ledwo napomknięte. Ogólnie bije z ekranu jakąś taniością i brakiem dopracowania. Ulepili coś z tego kręcenia, ale niestety zabrakło kogoś z doświadczeniem. Kolejny gniot Netfliksa.
Wiadomo coś o tym czy będzie kontynuowana saga wiedźmińska oraz gra o tron w formie słuchowiska?
a i czy warto zabierać się za ten pierwszy tom got'a? czy odstaje nieco poziomem od wieśka i lepiej wrócić do książki?
#witcher #wiedzmin #graotron #got #sluchowisko
a i czy warto zabierać się za ten pierwszy tom got'a? czy odstaje nieco poziomem od wieśka i lepiej wrócić do książki?
#witcher #wiedzmin #graotron #got #sluchowisko
@Pornolonez: pierwsze co mi się rzuca w oczy, a raczej uszy jak widzę ten serial to wspaniała polska szkoła nagrywania dźwięku. Nawet jak widzę to zdjęcie to słyszę te wszystkie dźwięki tła zakłócające dialogi i wrzynające się w uszy.
konto usunięte via Android
- 6
- 0
@karamazov: Trzeba było dać coż o Filavandrelu. Bo to ważne ze względu nawątek cintryjski.
Do dziś w głowę zachodzę w jaki sposób, i z jakiego powodu, z krańca Dol Blathanna gdzie ten s------l się ukrywał udało mu się przeprowadzić atak na Cintrę. Przekradł się przez cały kontynent zamieszkały przez ludzi ze swoją bandą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do dziś w głowę zachodzę w jaki sposób, i z jakiego powodu, z krańca Dol Blathanna gdzie ten s------l się ukrywał udało mu się przeprowadzić atak na Cintrę. Przekradł się przez cały kontynent zamieszkały przez ludzi ze swoją bandą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@mike-mo: Miał na to kilkanaście lat, więc co za problem :P.
- 321
- 72
- 146
@wycz: taki to ci p---------i mieszek nawet nie zauwazysz D
Bagiński mówił, że w 2gim sezonie zmienią zbroje nilfgardczykow, więc wszyscy mogą dać już sobie spokój.
Nie będzie problemu spójności, ponieważ jak to ujął tylu ich zginęło, że musieli zacząć kuć nowe hehe
#thewitcher #wiedzmin #witcher
Nie będzie problemu spójności, ponieważ jak to ujął tylu ich zginęło, że musieli zacząć kuć nowe hehe
#thewitcher #wiedzmin #witcher
- 6
@zeMadafaka: Zbroje nilfgardczyków to najmniejszy problem tego serialu, choć fakt, mocno rzucający się w oczy. Kostiumy, to w większości są do wymiany i zaprojektowania od zera. Taniością waliło nie tylko od Nilfgardczyków.
@Nuker: coś mi się obiło o uszy że osobe od kostiumów już w----------i.
@Da_R_ecky: dubbing najlepszy
@Da_R_ecky: Próbowałem z dubbingiem oglądać i czułem się jak bym oglądał bajeczkę dla dzieci..
Przełączałem tylko jak Jaskier śpiewał żeby posłuchać po Polsku też. A tak to napisy. Lektor w sumie też ujdzie ale człowiek się czuje jak by oglądał super kino na polsacie xD
Przełączałem tylko jak Jaskier śpiewał żeby posłuchać po Polsku też. A tak to napisy. Lektor w sumie też ujdzie ale człowiek się czuje jak by oglądał super kino na polsacie xD
"Pół Wieku Poezji Później" to jest totalny sztos w porównaniu do netflixowego Witchera. Grube dialogi vs plastikowe pogaduchy. Witcher jak słomka z zewnątrz plastik wewnątrz pustka.
#niepopularnaopinia #netflix #witcher
#niepopularnaopinia #netflix #witcher
@PIAN--A_A--KTYWNA: co ? xd te drewniane czarodziejki z zerowym zmysłem aktorskim są według ciebie lepsze niż Netflixowi aktorzy xd ?
konto usunięte via Android
- 18
- 1
- 1
@LegionPL: bardziej surowa jest Ciri, jak się w-----a i ujawnia się moc xD
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
























