#witcher #serial sorki za tagi i sorki za brak spójności w wywodzie. Właśnie skończyłem cały sezon, zatem: plenery są świetne, czasami wręcz piękne; Geralt robi robotę (sporo osób narzekało na Henia, gdy został wybrany, ale ja wiedziałem, że da radę); Jaskier dobrze śpiewa i jest takim "pionkiem", ale akcja serialu dzieje się przed całą sagą, więc ma to sens, zachowano dbałość o styl i gadatliwość; Yennefer to złożony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matkaPewnegoMirka: Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu więc nie mogę się wypowiedzieć w pełni, ale jedna twoje spostrzeżenie jest dla mnie nie do przyjęcia i mam zupełnie inny pogląd: Muzyka jest dobra. Przecież piosenki Jaskra w ogóle nie brzmią klimatycznie, brzmią jakby były stylizowane na dzisiejszy pop tyle że grany na lutni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie grałem we wcześniejsze części wiedźmina niż 3 i książek nie czytałem. Pytanie w którym momencie fabularnym gier i książek kończy się pierwszy sezon serialu?
#wiedzmin #witcher #wiedzmin3
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wormwood89: Pierwszy sezon teoretycznie kończy się na opowiadaniach. Piszę teoretycznie ponieważ główna linia fabularna jest przekręcona i Ciri nie jest małą dziewczynką tylko dosyć sporą panną, a opowiadania to krótkie, słabo znaczące przerwyniki.
  • Odpowiedz
@wicherq: Gry mają dobrą jakość i są dopracowane, spójne. Ciekawe dialogi i wiele opcji wyborów.
Świat z serialu jest źle przedstawiony i sztuczny. Niektóre wątki są nie wiadomo po co przedstawiane, a niektóre rozwleczone, a te potrzebne ledwo napomknięte. Ogólnie bije z ekranu jakąś taniością i brakiem dopracowania. Ulepili coś z tego kręcenia, ale niestety zabrakło kogoś z doświadczeniem. Kolejny gniot Netfliksa.
  • Odpowiedz
  • 0
Wiadomo coś o tym czy będzie kontynuowana saga wiedźmińska oraz gra o tron w formie słuchowiska?

a i czy warto zabierać się za ten pierwszy tom got'a? czy odstaje nieco poziomem od wieśka i lepiej wrócić do książki?

#witcher #wiedzmin #graotron #got #sluchowisko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pornolonez: pierwsze co mi się rzuca w oczy, a raczej uszy jak widzę ten serial to wspaniała polska szkoła nagrywania dźwięku. Nawet jak widzę to zdjęcie to słyszę te wszystkie dźwięki tła zakłócające dialogi i wrzynające się w uszy.
  • Odpowiedz
@karamazov: Trzeba było dać coż o Filavandrelu. Bo to ważne ze względu nawątek cintryjski.

Do dziś w głowę zachodzę w jaki sposób, i z jakiego powodu, z krańca Dol Blathanna gdzie ten s------l się ukrywał udało mu się przeprowadzić atak na Cintrę. Przekradł się przez cały kontynent zamieszkały przez ludzi ze swoją bandą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bagiński mówił, że w 2gim sezonie zmienią zbroje nilfgardczykow, więc wszyscy mogą dać już sobie spokój.
Nie będzie problemu spójności, ponieważ jak to ujął tylu ich zginęło, że musieli zacząć kuć nowe hehe
#thewitcher #wiedzmin #witcher
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zeMadafaka: Zbroje nilfgardczyków to najmniejszy problem tego serialu, choć fakt, mocno rzucający się w oczy. Kostiumy, to w większości są do wymiany i zaprojektowania od zera. Taniością waliło nie tylko od Nilfgardczyków.
  • Odpowiedz
  • 1
#wiedzmin #witcher
Serial jest na podstawie książki więc fakty wydarzenia i postacie nie muszą być w 100% takie jak w książce xd
Ktoś to rozumie czy nie ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Da_R_ecky: Próbowałem z dubbingiem oglądać i czułem się jak bym oglądał bajeczkę dla dzieci..
Przełączałem tylko jak Jaskier śpiewał żeby posłuchać po Polsku też. A tak to napisy. Lektor w sumie też ujdzie ale człowiek się czuje jak by oglądał super kino na polsacie xD
  • Odpowiedz