Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Horeszko: serio, na plakacie, nie każdy od razu umie ułożyć dosyć skomplikowane puzzle od tak, poza tym to nie jest jakieś super ułatwienie zadania, wszystkie te puzzle w gąszczu trzeba znaleźć, po coś dodali ten plakat, jak mogę sobie ułatwić to ułatwiam, ale uważam to i tak za duży wysiłek nawet z tym plakatem
@Antyradek: brawo, a to są moje pierwsze puzzle jak mam 22 lata i będę je układać
@Hrabia_Horeszko: a które to Twoje ułożone puzzle w życiu? :P bo mowie, te są moje pierwsze w życiu, nigdy nie układałam puzzli, trudno od tak zrobić cos, czego nigdy się nie robiło, a to jest trudne
te Twoje wydają się pracochłonne, ale ciekawe do układania, w sensie że mają ciekawy wzór i wgl
Tą pieprzona płotka to namalowany obraz, mało co jest ostre, takie malowane pędzlem, więc często ciężko było po
@xavertis mam Geralta z Ciri oraz regisa (w sumie to mialem regisa, bo kitku się zrzygał na nie pod koniec układania i już się nie udało uratować). Geralt + Ciri był dość prosty, w trakcie kwarantanny rozłożyłem go i złożyłem jeszcze raz w ciągu 3 dni. Regis był cholernie trudny, bo jest sporo czarnych elementów i ciężko je od siebie odróżnić. Niemniej, puzzle dobrej jakości i przyjemnie się je składa.