Drogie mirki, sprzedam zbędne mi uaktualnienie Windowsa XP oraz Visty do Windowsa 7 Home Premium.
Taka furtka do zyskania możliwości aktualizacji starszego systemu do najnowszego Windows 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mirków cenę możemy ustalić indywidualnie.
Spam tagami:

cinek687 - Drogie mirki, sprzedam zbędne mi uaktualnienie Windowsa XP oraz Visty do W...

źródło: comment_yUYn5siIObPNauAn08vqcMwczXHHGPOm.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@merti: tera już po kwiatkach, komputer 100 km ode mnie i nie zapowiada się, abym był w pobliżu w ciągu następnych miesięcy, ale będę miał w głowie. Jak linuks radzi sobie ze sterownikami? Moja dystrybucja to ubuntu-15.04-desktop-i386
  • Odpowiedz
Mirki postaram się napisać nie chaotycznie. Więc tak:
Mam #komputer z dwoma dyskami. Najpierw był jeden dysk na którym był #windowsxp i druga partycja potem dokupiłem 2 dysk i na nim zainstalowałem #windows7. Zrobiłem tak że przy starcie mogłem sobie wybrać na którym systemie mogę pracować. Po jakimś czasie coś mi się spieprzyło i na xp nie mogłem wejść ale mam go nadal na dysku.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kopiowanie WinXP z innego kompa raczej nic nie da - podczas instalacji system jest dostosowywany do danej maszyny. Potem dochodzą jakieś inne sterowniki. Lepiej zainstalować na nowo.
  • Odpowiedz
#ciekawostki #windows #microsoft #windowsxp i troche #informatyka
no i nie moze zabraknąć #pewniebylo i #bylopierdyliardrazy #tagujtogowno #jeszczejedentag

Jak powstała "Idylla" - najczęściej oglądane zdjęcie w historii?

Chyba każdy z nas zna słynną tapetę z Windowsa XP, która w szczycie popularności tego systemu mogła znajdować się na ponad miliardzie komputerów na całym świecie. Jak, gdzie i przez
qwelukasz - #ciekawostki #windows #microsoft #windowsxp i troche #informatyka
no i n...

źródło: comment_dJJyyGUfKtzF1QtMdIvMyyWOmWzrFT6q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki Wy się znacie a ja nie więc pytanie mam z dziedziny komputerów. Mam sprawny dysk używany z #windowsxp i chcę go sformatować a następnie na niego nagrać #windows10. Dysk jest na wejście SATA ale ma już swoje lata. Wiem że można pobrać pirata ale czy jest możliwe pobranie nowego systemu nawet działającego 2 tygodnie? Osobiście używam #windows7 a #windows10 chciałbym zainstalować z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matt_PL: Mam 2 dyski na jednym 7 a na drugim xp. Dysk na którym jest xp mam odłączony i mam podłączony 3 dysk na którym jest xp. Chce przenieś system xp z tego 3 dysku na swój drugi dysk z xp ale to o tym póżniej. Po przeniesieniu i sformatowaniu dysku chce zainstalować czystego windowsa10. Windows10 chce zainstalować by zapoznać się z tym systemem a nie chce robić aktualizacji.
  • Odpowiedz
Mam w pracy #komputer z Windowsem XP Professional oraz nowe #komputery z Windowsami 10. W biurze za pośrednictwem routera wszystkie są podpięte w sieć. Ten komputer z Windowsem XP to stara jednostka ze stanowiska komputerowego nr 1. Chodzi o to, że są na nim jeszcze ważne pliki, poczta i stare oprogramowanie DOSowe, więc musi być czasem do niego dostęp. Udostępniłem jego dysk twardy w sieci, ale to za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gurwa wykop mam XP bez żadnych serwis packów. Niedawno zainstalowałem SP3 (najnowszy) i okazało się że muszę wszystkie po kolei, by one działały tj. SP1 SP1b SP2 SP3. Teraz nie mogę zainstalować SP1 i SP2 bo mam SP 3 XD a nie wiem jak odistalować tego SP3 by móc od nowa zainstalować dwa poprzednie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xp #windowsxp #aktualizacje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najnowszy OS koliduje mi ze starymi programami, jak i grami, które mają np. secure disc i nie można ich nawet zainstalować na najnowszym osie. Pytanie brzmi (może już ktoś przez to przechodził) - lepiej jest wrócić do win 7, czy lepiej podzielić dysk na dwa systemy operacyjne? (czyli zostawiłbym win 10 oraz zainstalowałbym na nowej partycji win xp)
#windows10 #windowsxp #windows7 #komputery #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na pasku rozwijany skrót do pulpitu - niektóre foldery rozwijają się i pokazuje mi się ich zawartość, a niektóre muszę otworzyć, aby przeglądać ich zawartość. Od czego to zależy i jak to zmienić, aby mieć dostęp do zawartości dla wszystkich folderów bez ich otwierania w osobnym oknie? #windowsxp #windows #komputery
Ranger - Mam na pasku rozwijany skrót do pulpitu - niektóre foldery rozwijają się i p...

źródło: comment_x69X3O2GYmzwAOU73c3LaIulsXA4hGUP.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElCidX: ale na wszelki wypadek możesz sprawdzić w ustawieniach internetu w panelu sterowania, połączenia sieci LAN --> Automatycznie wykryj ustawienia ..czy jakoś tak
  • Odpowiedz
Hej
Co zrobić aby zainstalowac windows xp na linuxie xubuntu ( da sie wogole na pendravie? ) ? Chce tak zrobić bo chce sobie pograc w Bad Company 2
I teraz czy dwa sytemy nie spowolnia mi komputeraz bo mam troche leciwy komputer:
Intel core duo 2.40GHz
2GB ram
GF 9600 GT
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hakeryk2: Tzn. robiłem wg. Twojego sposobu, ale na moim modelu - asus 1015bx. Przy wciskaniu esc i wybraniu z listy pendriva znowu to samo, czarny ekran i migający kursor.

Jutro spróbuję z tym linkiem który wstawiłeś.
  • Odpowiedz