Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14

- 12
#warhammer40k #modelarstwo
Wołam @Podstarzaly_Mandalorianin @johnnyblue159 @knoor @kozaqwawa , gdyż miałem wołać, gdy będę miał efekt końcowy.
Skończyłem wstępnie "komorę lakierniczą" - chociaż mam pewne obawy, czy wentylator wydoli. Najwyżej zamontuję drugi po drugiej stronie. Całość składana (zdjęcie w komentarzach), wewnętrzne oświetlenie (będzie zabezpieczane folią na czas malowania), na środku przymocowany niewielki stolik obrotowy. Wyciąg z rurą 3m, ale założyłem też filtr. Wymiary to 60x60x60,
Wołam @Podstarzaly_Mandalorianin @johnnyblue159 @knoor @kozaqwawa , gdyż miałem wołać, gdy będę miał efekt końcowy.
Skończyłem wstępnie "komorę lakierniczą" - chociaż mam pewne obawy, czy wentylator wydoli. Najwyżej zamontuję drugi po drugiej stronie. Całość składana (zdjęcie w komentarzach), wewnętrzne oświetlenie (będzie zabezpieczane folią na czas malowania), na środku przymocowany niewielki stolik obrotowy. Wyciąg z rurą 3m, ale założyłem też filtr. Wymiary to 60x60x60,
źródło: comment_16171395577OHeoPaDSjHSrJUhQZL7Cp.jpg
Pobierz@MalowanyPtak: HALO POLICJA PROSZE PRZYJECHAC NA MIRKO HEHEUANĘ HODUJO
Jak Erebusa jestem jeszcze w stanie zrozumieć to Arukena w ogóle TFU.
#warhammer40k
#warhammer40k
-Wpadnij na pomysł nauki/próby highlightowania
-użyj innych farb niż na filmie bo chciałeś zaimprowizować
-zrób to na najważniejszymmodelu w swojej kolekcji
Nie żałuj niczego XD
nie jest tak źle jak na pierwszą próbę ale chyba poczekam z tym aż się nauczę XD
-użyj innych farb niż na filmie bo chciałeś zaimprowizować
-zrób to na najważniejszymmodelu w swojej kolekcji
Nie żałuj niczego XD
nie jest tak źle jak na pierwszą próbę ale chyba poczekam z tym aż się nauczę XD
źródło: comment_161703815103K6G5O1FIjw9woMUMTBch.jpg
Pobierz- 9
- 2
@chciwykrasnolud: wszystko w jednym kluczu
- 0
@ChochlikLucek: nie wiem, jeszcze nie sprawdzalem
- 14
- 19
Po raz pierwszy od 12 lat mogę powiedzieć, że skończyłem malować cały oddział. Kocham to hobby i dobrze jest wrócić do malowania i grania po tylu latach.
#warhammer40k #modelarstwo
#warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1616943095IJ0PQknzwN8G4RdYDMzZJK.jpg
Pobierz@koziolek666: Super wyszło

- 4
@R2D2_z_Sosnowca: jak dla mnie trailer do tej gry był wręcz wybitny, aż dziwne jakim cudem tak mocno trafił w klimaty 40k gdy sama gra tak bardzo nie trafiła

@MiPerroEs: Trailer doskonały. Zresztą jak każdy wcześniejszy też. Ogólnie to też fan art tego uniwersum jest na bardzo wysokim poziomie jak choćby Astartes. Sama gra mocno zawiodła choć DoW II było całkiem przyjemne
Gra ktoś w martyra/prophecy? samemu trochę nudno a mam jeszcze połowę przed sobą.
#gry #warhammer40k #inquisitor #arpg
#gry #warhammer40k #inquisitor #arpg
@mandarynka97: void crusades, random misje i jak masz DLC to są tam jakieś specjalne linie mapek i potem dostaje się jakąś nagrodę. Można nabić max 100 poziom ale jak się gra tech adeptem to jest dużo gorzej bo kampania się kończy po 3 a nie 8 rozdziałach jak dla pozostałych postaci. Możemy pograć, masz mikro?
@mandarynka97: luz, już waliłem konia. Piszę pw
- 0
@magicznakraina: mają jeszcze? dasz link
- 0
- 5
Wasze ulubione fragmenty/momenty z Herezji?
Huron-Fal caught him. ‘I told you to run, you fool.’ The captain flung off his helmet with a final, agonised gesture of defiance. It was useless now, the virus having moved effortlessly through the breather grille and into his lungs. His hand flailed at the metal flank of the Dreadnought and traced a runnel of dark fluid.
Even through the pain, Temeter understood. There was a small
- 3
@MiPerroEs:
-Ale dlaczego nie powiedziałeś ojcu? Jezeli ktoś zna rozwiazanie problemu to tylko on.
Anielskie oblicze Sanguiniusa skamieniało.
- Wiesz przecież dlaczego - krzyknał na Horusa ze złością - Nie pozwolę na wymazanie Krwawych Aniołów z kart historii Imperium. Nie pozwolę żeby jedyną pamiątką po moim legionie pozostał trzeci pusty cokół w wieży Hegemona.
takie przedstawienie Girlymana troche zmienia moją ocenę tego prymarchy.
#warhammer40k
#warhammer40k

@kozaqwawa: akurat tutaj to Majorkill p------i kocopoły. Ale coraz nowsze filmiki są coraz mniej ciekawe więc niedługo chyba pójdzie unsub.
@Kwas_Borowy_III: z tych jego paździerzy? Jak ostatnio pokazał tego terminator lorda co niby ma proksować Abaddona to myślałem, że padnę.
Stwierdziłem, że zabiorę się za coś bardziej kanciastego. I się kurdebele pomyliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łuków i zakrzywień jak wykolejeń we Wro...
#warhammer40k #wh40k #warhammer #druk3d #modelarstwo #blender
#warhammer40k #wh40k #warhammer #druk3d #modelarstwo #blender
źródło: comment_1616704366DyoVN0kQ553pcoonqZzjHJ.jpg
Pobierz@Gerard_Z_Rumii: Kosmiczni Marynarze jakby nie patrzeć mają dość obłe te pancerze
- 1
@CienRogategoSzczura: Po harlekinach na luzie podszedłem. Założenie było, że to bardziej cylindry i kule będą. Guzik. Co się namacham to moje, ale przynajmniej będę miał bazę na 1/2 modeli od GW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kwas_Borowy_III: @xan-kreigor: siostrzenica ostatnio kazała se przykręcić balonik z helem do warkocza. Miała serwo głowę konia, która za nią latała XD
- 1
lekki stres jest
#warhammer40k
#warhammer40k
źródło: comment_16165869164FmTBruDM8DJracZ4tK0vX.jpg
Pobierz- 0
@SiDi: tylko tak maluję, próby malowania całych figurek (nawet głupich małych) to wkurzanie się później że gdzieś nie mogę dotrzeć i inne
- 1
@MiPerroEs: tia, drugą partię electro priestów teraz maluję i postanowiłem skleić trochę więcej niż ostatni razem i już mnie bierze szlag, że w niektóre miejsca mam problem z malowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
























#warhammer40k #wh40k #warhammer #druk3d #modelarstwo #blender
źródło: comment_16171920226Xely3Na3Cy96r90M4iRHI.jpg
Pobierzźródło: comment_1617192209dKeMCj7JbdOSX9JyzvlURs.jpg
Pobierz