Znajomi mnie namówili na granie w #teamkill #warhammer40k, spodobało mi się adeptus mechanicus, kupiłem skitarii i się zastanawiam czy samemu tego nie pomalować.
Macie jakeś poradniki dla początkujących? od czego zacząć malowanie? jak to w miarę tanio zrobić?
Chcę w podstawowe barwy czarno-czerwone.
Jak podejdzie to kupię jeszcze pewnie pare figutek ale to tak do 200 pkt. nic więcej.

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja rada - maluj model zanim go przykleisz do podstawki. Admech ma dużo różnych, trudno dostępnych elementów. Ja zawsze biorę dwustronną taśmę klejącą i przyklejam tym figurkę do podstawki. Gdy muszę pomalować jakiś element w stylu płaszcz to odrywam model.
  • Odpowiedz
Co każde 14 dni staramy się robić #rozdajo - obserwuj nas, żeby nie przegapić następnego! -> #rgfk #rgfkrozdajo ()

Cześć!
To już ten czas, ale zanim przejdziemy do tego, co możecie wygrać tym razem, przypominamy o kodzie MICHALBIALKOV na 5% w naszym sklepie!
Przyda się osobom, które nie chcą zdawać się na los i
RGFK_PL - Co każde 14 dni staramy się robić #rozdajo - obserwuj nas, żeby nie przegap...

źródło: comment_1617789910Y718ao8vaim2GyQevNzkqI.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RGFK_PL: jak testujecie kości metalowe? Macie informacje od sprzedawcy, że są sety przetestowane? Myślałem o kupnie kości właśnie metalowych tylko nie jestem pewien czy wynik nie będzie zaburzony poprzez nierównomierną wagę kości
  • Odpowiedz
  • 1
@MalowanyPtak zależy o którą rdzę pytasz. Łapki to streaming bell (czyli kolor miedzi) + scierany chusteczką tuż po nałożeniu nihilakh oxide, korpus to deathguard green + solidna porcja agraxu
  • Odpowiedz
@DIO_: Jakiś oddział TS, nie wiem ilu dokładnie. Tłumaczyć to można tym że TS zdaje się byli względnie normalni w porównaniu do EC + Fulgrim w tym momencie kierował się czystym szaleństwem i sadyzmem a Rylanor wzbijał się na jakieś wyżyny heroizmu. Może to ich ruszyło. Tak przynajmniej lubię se tłumaczyć ten redemption arc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Pędzą konie po betonie

Sporo jeszcze przede mną szczególnie w doczyszczeniu i detalach ale bardzo mi się fajnir maluje te koniki. Jak na moje możliwości to wysoki stopień skomplikowania i dużo malutkich elementów ale póki co jest dobrze( ͡ ͜ʖ ͡)

#warhammer40k #modelarstwo
mroz3 - Pędzą konie po betonie

Sporo jeszcze przede mną szczególnie w doczyszczeniu ...

źródło: comment_1617473182bR6auqOwuy08MYkAVoH2AL.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warhammer40k #modelarstwo #printedwarhammer

Trochę się chwalę, bo zrobiłem ten setup minimalnym nakładem pracy (drukarka 3D, podkład, spray czarny, antracyt i biały, na koniec lekki drybrush), a i przy okazji testowałem zrobioną przez siebie komorę. Wnioski są takie, że o ile "super, nic nie brudzi", wyciąg cośtam ciągnie, filtr filtruje, to jednak zapachu lakieru nie jestem w stanie wyeliminować i mimo wszystko kurzy w pokoju - i
MalowanyPtak - #warhammer40k #modelarstwo #printedwarhammer

Trochę się chwalę, bo ...

źródło: comment_1617422015aeM3unjClhYu5hzgyENuiP.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wgląd w przeszłość Horusa, między innymi wyjaśnienie czemu nikt go na Cthoni nie kojarzył.





#warhammer40k #wh40k
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no nie wiem czy wybór wielkiego GPS jest dobrym pomysłem


@Patryg80: Chociaż ciekawie będzie, a nie jakichś dżedajów i rebeliantów gonić po pustyniach i lodowcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak poczujesz, że miecz łańcuchowy zdradzieckiego astartes zaczyna się przecinać przez pancerz i jego zęby zaczynają szarpać skórę, to chociaż wiesz, że żyjesz XD
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: tamto to była po prostu porażka na poziomie podobnym do Ghost Ridera z Cagem. Tutaj Primaris Aprilis weszło, choć jak pisałem. Czekam, co będzie za rok, bo jeżeli rzeczywiście wrzucą coś sensownego, to rzeczywiście wyjdzie wybornie.
  • Odpowiedz