#doctorwho #warez
Nie mogłem już patrzeć jak ludzie pobierają Doktora w wersji 300MB i jeszcze z lektorem... Tak więc postanowiłem poprawić napisy i udostępnić wszystkie sezony w jakości HD na polskie WAREZy wraz z napisami (nie wklejonymi, dodane jako ścieżka, dzięki czemu będzie można wyłączyć lub załadować swoje)... Trzeci raz oglądam ten serial od początku... A czy wy wiecie co się zaraz stanie? Z pewnością pamiętacie ten pierwszy
B.....s - #doctorwho #warez
Nie mogłem już patrzeć jak ludzie pobierają Doktora w we...

źródło: comment_YFqWXyZHiWDbIjfNbYNSij4s4pwjuoZk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The Hobbit 2014 Battle Of The Five Armies 2014 DVDSCR XviD-EVO :o #warez
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #warez

Mirki, kiedyś miałem taką stronę gdzie były hasła i loginy do premek stron typu turbobit itd. Nie mogę za cholerę znaleźć a mocno potrzebuję. Pomożecie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki zabili świetną stronę wyszukiwarki linków do filmów. Rozchodzi się o filestube.com Macie może jakiś dobry zamiennik??

#warez
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczky są dobre wersje do oglądania takich filmów jak Miasto 44 i Służby Specjalne?Orientuje się ktoś bo na dw w ogóle nie widzę :<

#film #warez
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze strony warezowe? Na darkwarezie praktycznie niczego nie ma. Albo jest z dużym opóźnieniem

#warez #zatoka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki kojarzycie jakiś program do ściągania z takich serwisów jak rapidshare / catshare / rapidgator itp Kiedyś był jdownloader ale chyba projekt dawno został porzucony... Powstała jakaś alternatywa?

#warez #torrent #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, doradźcie no mi. Zawsze pobierałem wszystko z darkwarezu, ale chyba mi dezaktywowali konto, bo się nie mogę zalogować, nawet z nowym hasłem, po przypomnieniu hasła.

I tu pytanie - skąd wy ściągacie? Lepsze jakieś fora, czy może jakieś torrenty? Jak torrenty to nakieruje mnie ktoś gdzie najlepiej, jakie programy itd? Sorry za takie pytania, mogą wydawać się śmieszne, ale jestem zielony, bo z torrentów pobierałem ostatnio jakieś 5-6 lat temu, od
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach