Co ten bolek to ja nie wiem:
"Żądam by odpowiedzialni w Państwie Polskim wymusili na urzędnikach Państwa by wykonywali prawomocne wyroki sądowe, dotyczy to wichrzycieli Wyszkowskiego i Cenckiewicza . Żądam by naprowadzono Urzędników Państwa by nie występowali przeciwko instytucji, w której pracuje IPN i jej prawomocnym wyrokom a także podporządkowali się prawomocnym wyrokom wydanym przez Sądy w Imieniu Rzeczypospolitej."
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1145689065477237&id=126374514075369
#walesacontent #walesa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem dzisiaj na spotkaniu z Wałęsą ( #torun – Jordanki). Zamiast trzech godzin było niecałe półtora godziny. Pytania oczywiście antypisowskie lub ogólne (spotkanie zorganizował KOD). Mam nagrane większość spotkania (sam dźwięk), więc mogę wrzucić na YouTube. A, chyba zadano ledwo 10 pytań. Nic nie było o teczkach SB, 100 milionach lub o pytania Anny Walentynowicz. Sam nic nie zadałem bo siedziałem za daleko i wszyscy, którzy odpowiadali siedzieli albo z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#walesa Ja pynkole co za wieś. Właśnie w RMF'ie Wałęska mówi że nie przyjedzie na SDM bo papiez nie wspomniał nic o solidarności - i w ogóle jest zakłamanie historii ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartoxik: zakłamywanie historii jest, ale w wykonaniu Prezesa. Że niby on z bratem hehe obalali komunę, że aż się kurzyło. Zatrudnianie przez Prezesa byłego komunistycznygo prokuratora, jako sekretarza stanu w kancelarii premiera to też trochę udawanie, że pewny h rzeczy nie bylo. Robienie z katastrofy w ruchu lotniczym martyrologii to też zakłamywanie historii, tyle że najnowszej. Natomiast Lech Wałęsa, przy całym szacunku, to już człowiek nie na dzisiejsze czasy i
  • Odpowiedz
Bolek to mógł być podsłuch, na który SB fikcyjnie założyła teczkę Wałęsy po to, żeby brać pieniądze.
#walesa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach