Ja widze to tak i zresztą już były takie pogłoski. Izrael pierwszy atakuje Iran, który robi odwet na Izraelu i USA. Więc USA będzie zmuszone wejść na grubo. Teatr dla gojów szczególnie tych hamburgerowych.

#wojna #usa #izrael #iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wojna Bedzie ta wojna dziś czy nie? Bo nie wiem czy pić wódkie czy jednak czekac na jebniecie? #iran #usa

Wódkie pić czy czekac?

  • Pic 44.6% (50)
  • Czekać 29.5% (33)
  • Jutro będzie wojna 25.9% (29)

Oddanych głosów: 112

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Transakcja sprzedaży TVN nie zostanie zablokowana przez polski rząd. To według mnie niemożliwe, ponieważ technicznie nie jest sprzedawany TVN, tylko holding – właściciel właściciela TVN.

Czy przekaz TVN24 ulegnie zmianie? Nie sądzę. Ellison jest przede wszystkim biznesmenem, a nie ideologicznym aktywistą. Jeśli uzna – co wydaje się racjonalne – że wartość TVN24 jest silnie skorelowana z obecną linią redakcyjną i profilem widowni, nie będzie miał ekonomicznej motywacji do głębokiej ingerencji. Ewentualny wpływ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DaudeX: gdyby nie posyłali broni do ataków na UA to nawet bym ich bronił, już teraz, a tak to sporo musza dostac abym uznał za stosowne coś napisać. Ludzi szkoda- tych przeciwnych reżimowi, ale co zrobić.
  • Odpowiedz
Dam wam protip. Żeby się niepotrzebnie nie nakręcać "je*nie dzisiaj, czy nie je*nie" to wystarczy obserwować lotnisko Ben Gurion. Jeśli normalnie się tam odbywa ruch, wszystko startuje i wszystko ląduje, to spokojnie możecie iść spać bo ataku na Iran nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #izrael #usa #iran #bliskiwschod
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tujepolska: A jak lecisz z drugiego końca świata do Tel-Avivu i zamkną lotnisko Ben Guriona które jest twoim docelowym to samolot w powietrzu głupieje bo traci finalny tzw waypoint więc albo twój samolot po prostu znika (celem jest oszczędzanie RAMu) albo leci w linii prostej aż się paliwo kończy i tonie w morzu (tzw trójkąt bermudzki). Nadal nie zostało to spatchowane, dziwne.
  • Odpowiedz