#urodziny #staroscnieradosc #30plusclub

I znów nastał ten dzień, kiedy osiągnąłem kolejny kamień milowy na drodze do śmierci. Śmieciarki proszę nie zamawiać - na takiego starego pryka wystarczy odkurzacz :)

Serdeczne życzenia składam też dla pozostałych dzisiejszych solenizantów: @William_Lawson @Rafi66, @unstyle, @lajsta77, @iwunio @Tygrys92 i @pollyanna :) Dużo szczęścia, radości i spełnienia marzeń Wam życzę, Mirki i
mroczneknowania - #urodziny #staroscnieradosc #30plusclub 

I znów nastał ten dzień...

źródło: comment_gpRgCanTKST63NlQBr324YUi86dcpCQM.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIRKI I MIRECZKI CO SIĘ O------O.
TAKIEGO ROZDAJO NA WYPOKIE JESZCZE NIE BYŁO!
19 RAZY NIKT NIE WYGRAŁ TOTKA I JUTRO JEST DO WYGRANIA 167 MILJONÓW FUNCIKÓW!

DOSTALEM INFO OD TOTALIZATORA ZE MOJE LICZBY WYGRAJĄ! WIEC KAŻDY KTO ZAPLUSUJE TEN WPIS DOSTANIE ODE MNIE 100K ZŁ!
OBSERWUJESZ MOJ PROFIL 50K!
bart88uk - MIRKI I MIRECZKI CO SIĘ O------O. 
TAKIEGO ROZDAJO NA WYPOKIE JESZCZE NIE...

źródło: comment_JnUYye5s6JecKHEz2i9usI876LzHb19o.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#urodziny #dziadek #pytanie Mireczki co kupiliscie albo czy macie jakieś pomysły co można kupić dziadkowi na 80 urodziny? Lubi samemu robić winko może jakieś akcesoria ciekawe? Bo dystrybutor ma.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach