Cześć :) Mam do Was pytanie, co mogę kupić koledze, na 28 urodziny? Gra on na gitarze, uwielbia chodzić na siłownie, biegać i oglądać filmy gatunku sci-fi, czyta dużo książek.Chciała bym mu kupić coś, co sprawi mu radość i będzie mu się podobało, a nie chce źle trafić.Maks budżet 200 pln. Jakie macie pomysły? Dziekuję z góry za odpowiedzi :)
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #urodziny
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga! Achtung! Dej pozór! #gusto oraz #rozowypasek naszego czcigodnego @bori chcą uczcić jego #urodziny organizując wyjątkowe i P O T Ę Ż N E urodzinowe #rozdajo ! 10 szczęśliwców otrzyma od #gusto po 1 kg żelasów. Losowanie z plusów w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Tobie drogi @bori życzymy aby Twój "pociąg" do "budowy" "klocków" nie skończył w "czarnej
Kwasny_konfident - Uwaga! Achtung! Dej pozór! #gusto oraz #rozowypasek naszego czcigo...

źródło: comment_Y7pQwmiaajR830OQre8GPJOgf1CGaVgb.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kwasny_konfident: w końcu mogę zaplusować żelkowe rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) @bori wszystkiego najlepszego, pozdrów rózowypasek, taka kobieta to skarb na miarę ultra kwasnych konfidentek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chcę kupić mojemu chłopakowi na urodziny zestaw narzędzi za około 300zł

Co myślicie o zestawie z lidla? Macie jakieś inne propozycje?

https://www.lidl-sklep.pl/POWERFIX-Walizka-narzedziowa-zestaw/p100264424?gclid=CjwKCAjwtuLrBRAlEiwAPVcZBosMIPVCKl81CLluspjRcVENhFOwqRyEL0iEv9CiHn4z16Z5JiFuOBoC8ZIQAvD_BwE

#prezent #pomysl #kociochpyta #zwiazki #urodziny #narzedzia
mijkron - Chcę kupić mojemu chłopakowi na urodziny zestaw narzędzi za około 300zł

...

źródło: comment_wYSCILbqRoZIkSaaXs55whWRjRuAAm3S.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mijkron: Hej
Ja mam ten zestaw:
https://www.google.com/url?sa=i&source=imgres&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjitOKUtcnkAhXQbFAKHZBdCpMQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.lidl-sklep.pl%2FPOWERFIX-Zestaw-kluczy-nasadowych-w-walizce%2Fp100255129&psig=AOvVaw3OQfKRay2NDkfi5zamKbcK&ust=1568313489065081

niedawno też był za 300zł w Lidlu, mam jeszcze inny, mniejszy - też z Lidla i jestem bardzo zadowolony. Generalnie z każdego narzędzia otrzymanego w prezencie bym osobiście się cieszył ;)
  • Odpowiedz
@mijkron: Nie wiem jak z tymi narzędzami ale miałem kiedyś śrubokręty z lidla to po roku-dwóch mało który się nadawał bo materiał na końcu śrubokrętków się kruszył
  • Odpowiedz