Tak patrze na te nowe memesy z Ukraińcami i taki cytat mi się przypomina „Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!”

Zamienić Ukraińca na Polaka, a Polaka na obywatela europy zachodniej czy USA i mamy te same problemy - wyzysk, brak wiz, praca na czarno, nieznajomość języka, kradzieże itd itd

No ale karuzela s----------a musi się kręcić więc do dzieła rodacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ukrainiec przynajmniej wierzy w Jezusa Chrystusa naszego Pana i Zabawce. Pamiętajcie o tym że mamy alternatywę. Banderowcy albo muzumany.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesusOfSuburbia: A to oni są z jakiejś innej gliny? Nie posiadają żadnych stereotypów jak każdy inny naród? Nikt normalny nie bierze na poważnie jakiś stereotypowych i często przejaskrawionych memów czy to polaka czy to ukrainca jak w tym wypadku.
  • Odpowiedz
  • 38
@KanapkaPL hmm w sumie ciekawi mnie to. Obejrzyjcie filmy polskie sprzed niecałych 10lat. Jak to Janusz z wioski zajeżdżał do hipermarketu. Śmiejemy się z ludzi co są jeszcze bliżej sierpa i młota, a niedawno z tego wyszliśmy(w wojsku do tej pory nie wyszlismy) wkurza mnie mentalność Sebixów i gówniarzy - a tak samo jesteśmy postrzegani jak Ukraińcy w Niemczech, Belgii, Holandii, Anglii.
  • Odpowiedz