Mieszkam na stale w Norwegii i staram sie o licencje na taksowkarza.

TLDR


Z racji, ze nauczylem sie jako tako norweskiego i pojawila sie chec dorobienia do pensji, udalem sie na kurs dla taksowkarzy po to aby zdobyc wymagana licencje dla taksowkarzy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seledynowakalarepa:
- musisz pojezdzic kilka lat jako taksowkarz po czym mozesz ubiegac sie o ''licencje przewoznika taksowki'' - wtedy masz prawo kupic wlasna taksowke i zatrudniac ludzi/jezdzic dla siebie
- zarobki sa akurat proste - z reguly jest to 45-50% od tego co placi klient (jest to brane jako brutto podstawa pensji).
Ludzie ktorzy jezdza na stale i to ich glowna praca potrafia zarabiac 35-45tys nok (netto) ale liczy sie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach