• 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj troche o tematyce uchodzcow a raczej bydla bo inaczej tych imigrantow sie nie da nazwac.
tl;dr


Tak wiec moja dobra znajoma pracowala na stolowce gdzie stolowali sie ludzie z roznych krajow w ktorych podobno trwa wojna, pracowala bo wytrzymala jeden dzien.
Pierwsze co ja uderzylo to smrod mimo, ze do namiotow i syfu ktory widziecie w relacjach z Calais jest tam daleko - nie chce za bardzo wchodzic w szczegoly bo na szczescie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach