Mirki, gdzie mogę kupić dobrej jakości spodni? Chodzi mi o chinosy bądź coś podobnego do nich. Ostatnio kupiłem w H&M jakieś za ~100zł, w sklepie wydawały się calkiem spoko, fajne slim fity, ale po kilku praniach ten materiał - niby 100% bawełna - zrobił się sztywny, twardy + wszystko się do niego lepi (włosy i tak dalej), więc chyba nie ma sensu cebulić. Gdzie w sieciówkach dostanę coś dobrego tak do 300
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ubrania elo murki, poleci ktoś firmy robiące koszulki dobrej jakości, coś typu carhartt, mogą być tańsze lecz nie muszą hehe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem przez internet koszulke stoprocent i nie zauwazyłem ze pod logiem jest mały napis p-----l się . Trochę siupa chodzić z takim czymś nawet jak jest to mało widoczne . Podrapałem paznokciem po napisie i jest lepiej ale dalej jak ktoś sie przypatrzy to to zobaczy . Co zrobić żeby to znikło aaa #streetwear #ubrania
7thchamber - Kupiłem przez internet koszulke stoprocent i nie zauwazyłem ze pod logie...

źródło: comment_oxrNy1EIdLePGu8VqBOtUR7Plhydjkla.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Polecicie jakąś dobrą stronkę, gdzie można zaprojektować swój t-shirt? Zwykła koszulka z małym logiem (ʘʘ)
#ubrania #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odkryłem lumpeksy czy tam szmateksy. Za parę groszy można się fajnie i niebanalnie ubrać. Dotąd byłem sceptyczny ale odkryłem obok domu fajny dość duży lump. W zasadzie to oprócz spodni(slim,rurki bo chudym) to można kupić wszystko ( bez bielizny oczywiście). Teraz to nawet do galerii mi się nie chce jeździć . T-shirty firmowe 3pln,Spodenki krótkie eleganckie 6pln. Koszule firmowe na wycenie 12 PLN a na wagę 3 PLN.... Super sprawa. #ubierajsiezwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #ubrania #pranie Co zrobić, żeby do czarnych ubrań nie przylegał kurz czy inne drobinki? Głupi t-shirt muszę oczyszczać rolką do ubrań i trzy razy zdejmować zużyty papier. :( Jest jakiś płyn do prania?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Socyn: zobacz czy masz filtr w pralce niezatkany. Generalnie nie powinny osiadać takie białe kłaczki Oo praniu. Na moich czarnych ciuchach osiadają tylko jak piorę z ręcznikiem. Czarne trzeba prać oddzielnie najlepiej w dobrym płynie, nie w proszku.
  • Odpowiedz
Mirki, na potrzeby pewnego projektu potrzebuję informacji jakie rozmiary są najczęściej kupowane przez ludzi. Pomożecie? :)

Inny w komentarzu poproszę :)

#streetwear #ubrania #odziez #ubierajsiezwykopem

Jaki nosisz rozmiar?

  • JESTEM RÓŻOWY - XS 1.7% (5)
  • JESTEM RÓŻOWY - S 2.8% (8)
  • JESTEM RÓŻOWY - M 2.1% (6)
  • JESTEM RÓŻOWY - L 2.8% (8)
  • JESTEM RÓŻOWY - XL 1.4% (4)
  • JESTEM NIEBIESKI - S 8.4% (24)
  • JESTEM NIEBIESKI - M 38.1% (109)
  • JESTEM NIEBIESKI - L 24.5% (70)
  • JESTEM NIEBIESKI - XL 10.8% (31)
  • JESTEM NIEBIESKI - XXL 7.3% (21)

Oddanych głosów: 286

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki!
Potrzebuję koszulki typu Tank Top. Kupiłem kilka rodzajów i najlepszy były z New Yorkera firmy FSBN. Zwykła żonobijka bez napisów.
Chcę dokupić jeszcze ale kiedy nie przyjdę to nie ma albo są takie żeberkowane co łatwo się rozciągają i nie pasują mi.
Ma być bawełniana ale z domieszką innego materiału by się ładnie dopasowała i przylegała.
HELP!
#modameska #ubrania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach