Wszystko
Najnowsze
Archiwum
15
H&M ma zapasy ubrań warte 4 mld dolarów. Pójdą na przemiał albo na wyprzedaże

Szwedzka firma odzieżowa H&M poinformowała 29 czerwca 2018 roku, że wartość jej światowych niesprzedanych zapasów w ostatnim kwartale wzrosła do 36 mld szwedzkich koron (4 mld dolarów).
z- 11
- #
- #
- #
- #
- 1
Do wyrzucenia czy czymś puści?(╯︵╰,)
#pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #sprzatanie #dom #pranie #pralki #zloteraczki #rady #pomocy #odziez #moda #ubrania #spodnie
źródło: comment_qRbpQ7FvsZpWperZWRJHG5ruQAotF2iG.jpg
Pobierz- 2
WD-40 sposobem na wszystko. Na pewno puści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_u92CETIHfEdVpLjPCJk4zfMKiWo8vpER.jpg
Pobierz- 1
Mam pytanie chce zrobić prezent dla dziecka i potrzebuje kogoś kto zrobi mi nadruk na bluzie
Wiecie może gdzie ktoś wykonuje takie rzeczy
Ewentualnie gdzie kupię bluzę i nadruk dla dziecka
#odziez #pytanie #moda #pytaniedoeksperta #modadamska #dzieci #prezent #kupujzwykopem #ubrania #rozowepaski #nadrukinakoszulkach #tshirt #diy
- 2
ideashirt.pl - tez fajne, ale wzor ma ogarniczona wielkosc
- 0
- 1
- 1
7
To koniec Próchnika? Sąd ogłosił upadłość

Sąd w Łodzi wydał dziś postanowienie o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej Próchnika – poinformował zarząd odzieżowej firmy, najstarszej giełdowej spółki na parkiecie w Warszawie.
z- 6
- #
- #
- #
- #
Nawalili tyle tego ehmm, kieeedyś to był jeden sklep na całą wieś, i problemu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska #spodnie #ubrania #sklepy
źródło: comment_le2PH8mpu1NyrTxjmwt3IZ1V4gspmUbq.jpg
Pobierz- 1
4
Gdzie i jak sprzedać stare ubrania?

Temat upłynnienia starych ubrań ze względnym zyskiem jest mi teraz szczególnie bliski, bo wciąż szukam swojego stylu, nigdy nie mam się w co ubrać, a jednocześnie moja szafa pęka w szwach, co stanowi tutaj sytuację kuriozalną. Z przyjemnością ostatnio pozbyłam się kilku niepotrzebnych...
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Typowy komentarz: "zapytaj chłopaka" XD
Dlatego jak się tobie podobają to bierz ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2
#ubierajsiezwykopem #modamemeska #tshirt #ubrania
- 1
- 18
#balenciaga #modameska #streetwear #ubierajsiezwykopem #ubierajsiezuszatym #moda #ubrania
źródło: comment_e49YdIOJ6p0wFqs03aWcTdhQHi26KhRY.jpg
Pobierz- 103
- 18
- 0
Jak into robienie prania? Mode nie banuj, wstydzę się ze swojego bordo pisać a nie będę multi zakładał. Znaczy się mniej więcej umiem, kilka razy robiłem, ale mam kilka pytań bo już nie mieszkam z mamełe i ta nowa pralka jest trochę inna niż nasza domowa. Podstawy typu jak ustawić program/temperaturę/obroty oraz gdzie dodać proszek/płyn znam.
1. Jaki program na co? U mnie na kwadracie mamełe prała ręczniki w 60
źródło: comment_2KmQMmqJ15nnq37rL3PlETXnDNcpLSHM.jpg
Pobierzwg mnie za długo i po kilku praniach będzie miała z ubrań szajs.
@AnonimoweMirkoWyznania: no proszę, dwa prania w życiu zrobił i już ekspert XD
3. Kup sobie chusteczki wyłapujące kolor w jakimś Rossmanie czy innym Oszą
1. Ręczniki
2. Ścierki
3. Sportowe
4. Czerwone i czerwonopodobne
5. Jasniejsze



























#streetwear #ubrania #odziez #ciuchy #moda