Mirki rzuciłem na walizkę, w której miałem zawieszkę z Rossmana spodnie. Przeleżał z tydzień, a tu nagle takie coś....

Do wyrzucenia czy czymś puści?(,)

#pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #sprzatanie #dom #pranie #pralki #zloteraczki #rady #pomocy #odziez #moda #ubrania #spodnie
jmuhha - Mirki rzuciłem na walizkę, w której miałem zawieszkę z Rossmana spodnie. Prz...

źródło: comment_qRbpQ7FvsZpWperZWRJHG5ruQAotF2iG.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W bluzie z ideashirt chodzę już z rok i nadruk nic a nic nie stracił na jakości, t-druk prałem dopiero raz wiec jeszcze nie wiem. Pamiętaj o tym żeby wstawić swoją grafikę w jak najlepszej jakości ;) @Polanin:
  • Odpowiedz
@daaniel121: Haha... ile osób jeszcze wrzuci tutaj tę koszulkę. Parę minut temu dopiero ją ktoś wrzucał, już nie mówiąć, że codziennie się tu pojawia. To koszulka dwustronna, na lewej stronie jest napis: Polska mistrzem świata.
  • Odpowiedz
Do którego sklepu się kierować jeśli szuka się spodni typu chino, długie/chude? Który oferuje w miarę tanie, ale dobre jakościowo spodnie? Na dodatek nie jest się przesadnym chudzielcem, ale też nie grubasem.
Nawalili tyle tego ehmm, kieeedyś to był jeden sklep na całą wieś, i problemu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #spodnie #ubrania #sklepy
Ciastek993 - Do którego sklepu się kierować jeśli szuka się spodni typu chino, długie...

źródło: comment_le2PH8mpu1NyrTxjmwt3IZ1V4gspmUbq.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Ciastek993 zajebiste, ale tak naprawdę zajebiste chino to Dockers. Jakiś czas temu były do wyrwania w peek&cloppenburg, nie wiem jak teraz. Zaskakująco dobrze wypadają z Crossa i Cubusa. Nie spierają się, fason cały czas się trzyma. No i za cenę jednej pary Dockersów masz 3 pary pozostałych.
  • Odpowiedz
@Ciastek993: Mam 2 pary z Bytomia i 2 z C&A - w obu przypadkach jestem zadowolony. W moim przypadku mam problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru w pasie - zazwyczaj 34 jest za male a 36 za duze. W bytomiu polecam sprawdzic rozne kroje spodni - pomimo ze wg rozmiarowki powinno byc to samo to sylwetka standardowa a wyszczuplona ma inna szerokosc w pasie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ciastek993 na wypoku o ubrania nie pytaj, bo to się mija z celem XD
Typowy komentarz: "zapytaj chłopaka" XD
Dlatego jak się tobie podobają to bierz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mirki, doradźcie, balenciaga wypuściła kolekcję jesień 2018 i mega mi się podoba ta parka ale 2500 euro to jednak sporo forsy i chciałem zapytać czy ktoś miał od nich kurtki/parki? Materiały faktycznie wysokiej jakości i komfortowe?

#balenciaga #modameska #streetwear #ubierajsiezwykopem #ubierajsiezuszatym #moda #ubrania
rybsonk - Mirki, doradźcie, balenciaga wypuściła kolekcję jesień 2018 i mega mi się p...

źródło: comment_e49YdIOJ6p0wFqs03aWcTdhQHi26KhRY.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Jak into robienie prania? Mode nie banuj, wstydzę się ze swojego bordo pisać a nie będę multi zakładał. Znaczy się mniej więcej umiem, kilka razy robiłem, ale mam kilka pytań bo już nie mieszkam z mamełe i ta nowa pralka jest trochę inna niż nasza domowa. Podstawy typu jak ustawić program/temperaturę/obroty oraz gdzie dodać proszek/płyn znam.
1. Jaki program na co? U mnie na kwadracie mamełe prała ręczniki w 60
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak into robienie prania? Mode nie ...

źródło: comment_2KmQMmqJ15nnq37rL3PlETXnDNcpLSHM.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
wg mnie za długo i po kilku praniach będzie miała z ubrań szajs.


@AnonimoweMirkoWyznania: no proszę, dwa prania w życiu zrobił i już ekspert XD

3. Kup sobie chusteczki wyłapujące kolor w jakimś Rossmanie czy innym Oszą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja sortuję na następujące grupy
1. Ręczniki
2. Ścierki
3. Sportowe
4. Czerwone i czerwonopodobne
5. Jasniejsze
  • Odpowiedz