@karpadoor: A nie pomyliło Ci się z koszulką junior dla dzieci, na miniaturce wyglądają tak samo i jeszcze kilka dni temu to właśnie te koszulki promowali na stronie głównej i one kosztują 120zł.

Ale tak czy siak, moim zdaniem nie warto, kiepski wzór, praktycznie biała koszulka z logo Nike i tylko wprasowanym godłem. Przy poprzednich dwóch seriach, tych z poziomym czerwonym paskiem na Euro 2012 i kolejne z pionowym to
  • Odpowiedz
Oj, chyba Uberek za bardzo dopłacał do interesu, bo info o gwarancjach godzinowych zniknęło z apki, i jeszcze trzeba się cotygodniowo rejestrować przez formularz z emaila.

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boubobobobou: W sumie to prawda. Uber nie płaci podatków w Polsce, wszystkie środki z ich prowizji, które wynoszą 20 lub 25% są wyprowadzone do holenderskiej spółki. Jedynie kierowcy korzystający z apki płacą podatki i to nawet większe niż taksówkarze.
  • Odpowiedz
Ile teraz #uber daje za polecenie nowej osoby (dla obecnej i nowej)? Kupony na 3 przejazdy już się skończyły, a szukam najlepszej promocji dla nowego użytkownika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozkręcam DG, w tygodniu planuje się skupić głównie na docelowej firmie. Weekendy i wieczory będę miał wolne przez jakiś czas i stąd wpadł mi pomysł, że może by dorabiać sobie z Ubera dopóki firma nie rozkręci się na dobre. Opłacę ZUSy i pokryje jakieś tam koszty. Stąd moje pytanie, czy prowadząć full legal firmę da się zarobić z Ubera obecnie jeśli jeździłbym, powiedzmy 18-24 w tygodniu + weekendy? Jakie są realne zarobki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zakakaikane: Zarobkowy przewóz osób jako Uber to nielegalna działalność. Spore ryzyko i jeszcze nie do końca wiadomo jakie konsekwencje, bo wiele spraw w sprawie kierowców Ubera jest w sądzie i znając nasze realie to wyroki zaczną zapadać za 2 lata. Dlatego najlepiej nie robić tego pod swoim nazwiskiem.
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem na maila spam.
Tytuł: "Zestaw #uberkibic pod Twoje drzwi!"

Moja chora wyobraźnia podsunęła od razu scenkę: dzwonek do drzwi, otwieram, a tam taki wielki uberkibol... brr.

#heheszki #uber #kibice
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber w środę 15 czerwca będzie sprzedawał za 150 zł zestaw kibica na #mecz #gerpol #euro2016
W ciągu kilku minut, kierowca dostarczy pod Twoje drzwi pudełko z koszulką Nike, otwieraczem, kredką i terminarzem spotkań.

Jak chce ktoś rabat 45 zł to zapraszam na priv.
Nie wiem czy zestaw warty 150 zł ale za 105 zł można się zastanowić bo taka koszulka jest po 130
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekosx: wpierw wykorzysta kupon który najwcześniej wygasa, więc jeśli trasa będzie za 35, a najwcześniej wygaśnie ten za 25, to on zostanie wykorzystany.
  • Odpowiedz
  • 2
@mekosx przysługuje jeden kupon za jedna osobę a ja zaprosiłem wiele. Kiedyś były kupony na 25 zł teraz 45 zł i takich mam kilka. Ma znaczenie za ile jest kupon, jak będzie więcej to będę musiał dopłacić.
@Akuku69 tak właśnie myślałem, dzięki
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że dużo osób teraz chce pojechać na mecz do znajomych i kierowcy też nie jeżdżą bo chcą obejrzeć mecz, ale 2.9 mnożnik to lekka przesada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#uber #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #samochody #cokupic #uber #samochod

Cześć, jako że pozbyłem sie swojego Golf 4 1.8T szukam nowego samochodu. Niedługo wracam z krótkiej emigracji - tak musiałem sprawdzić jak to jest za miedzą. Szukam taniego i w miarę ekonomicznego samochodu który będę się poruszał po mieście i jak typowy słoik jeździł co 2 tygodnie po wałówkę do rodziny. Budżet 12 tys złotych. + pieniądze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach