jak to uber wczoraj w #gdansk wypiął sie na "swoich" kierowców
mecz +20 tyś ludzi, mnożnik po meczu 1,4 przez chwilkę mimo tego że klientów mnóstwo, kierowców brak...
przed meczem mnożnik x3... wtf?
#lechia #uber
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gali20: Jeżdżę Uberem w Warszawie - tu nie ma problemu aby złapać kierowcę w ciągu dnia. Jednak ostatnio byłem w Gdańsku i we Wrocławiu - jakaś tragedia, praktycznie nonstop w centrum widzę podwyższone ceny a kierowców brak... O co chodzi? W ostatni weekend we Wrocławiu łatwiej było mi złapać tramwaj niż Ubera. Pomijam już kwestię tego, że Uber chciał ponad 4 złote za kilometr, a randomowa taksówka z itaxi 2,7...
  • Odpowiedz
  • 25
#lodz #taxi #uber
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay

W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 10
@leeshay kasujesz wszystkie ktore ci nie odpowiadaja.
Jakbys chcial tanio i kulturalnie przejechac sie po lodzi to daj znac na priw podam ci numer do ubera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@leeshay chyba masz duzo wolnego czasu ze siedzisz na wykopie i zglaszasz komentarze. Biznesik sie nie kreci? Stoisz na postoju kolejna godzine i sie nudzisz?
  • Odpowiedz
#uber
Mirki będę rejestrował się jako kierowca, jeśli macie mogę zarejestrować się z Waszego refa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jam_nick: Jest itaxi, ale złapać tą jedną taksówkę, która w tym się pojawia na 4h dziennie to wyczyn. Oczywiście na stronie dumnie piszą "działamy w Szczecinie". Często pokazuje, że najbliższe auto jest w Goleniowie xD
  • Odpowiedz
Ostatnio chciałem skorzystać z #uber ale nie mogłem się zarejestrować. Podałem swój numer karty, dane ale nie mogłem korzystać z ubera bez kodu promocyjnego. O co z tym chodzi i skąd wziąć ten kod?
#pytanie #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MacMikus: Uber przy nowych rejestracjach informuje o wpisanie promo kodu ktory daje free przejazd. Marketing +++. Dawniej nie bylo tych komunikatow.

Kody z reflinkow po wykorzystaniu daja 20zl tobie i polecajacemu.
Wsowc nie wiem jaka ma wartosc
  • Odpowiedz
Jakaś inba z taksówkami na Wisłostradzie w #warszawa. 2 bagietowozy na sygnałach, kilkanaście taksówek najeb***ch. Dalej jakieś dwa samochody z tabletami na szybie. Może znowu coś z #uber :/
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonsz_smieszek przed chwilą jechałem uberem i kierowca mówił o tej akcji i sam dmuchał w alkomat, mało tego powiedział że wielu taksówkarzy po godzinach dorabia jako kierowcy ubera :D mineliśmy nawet dwóch takich
  • Odpowiedz
wielu taksówkarzy po godzinach dorabia jako kierowcy ubera

@Herman1992: Trochę bez sensu bo kierowcy taxi w ogromnej większości nie mają "godzin pracy", tylko pracują kiedy i ile chcą, a na taksówce mają wyższą stawkę niż na uberze. Nie bardzo w to wierzę. Raczej legenda, podsysana przez kierowców ubera.
  • Odpowiedz
Jestem pewny ze w niedziele stadion będzie w połowie pusty... Tylu dziś januszy widziałem XD
Gość porobil zdjęcia i poszedł po 1 połowie XD drugi dał telefon żonie udawał że śpiewa, tylko otwierał usta, podnosił rękę i Elke zrobił lewa ręką XDD
Wynik słaby, no ale Hasi to chyba trolluje albo prowokuje bo takim składem wyjść...
Legia też winna że r-------a obronę. W ataku jest moc (patrząc na nazwiska) ale obrona to
O.....9 - Jestem pewny ze w niedziele stadion będzie w połowie pusty... Tylu dziś jan...

źródło: comment_OpgidGvHjQ70LmPMxjDFBDaMz4LqqlWF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@devcoder: otóż to. przez rok jazdy dla Ubera widziałem, jak rozwijała się sytuacja. najlepiej zarabiało mi się na stawkach 7 zł/1,7zł/0,35zł. nawet prowizja tak nie bolała (mimo że byłem jednym z grupy szczęśliwców, którym zabierano tylko 20%). obecnie, w temacie zarobków, to jest porażka na całej linii.
  • Odpowiedz
@alyaoo: @pomidorowy_joe:
Ja jeździłem kiedyś jeden dzień, zarobiłem 120 zł. Dostałem z tego 90 zł, bo 30 zabrał Uber. Z 30 wydałem na paliwo, z 30 zł na żarcie. Po dniu pracy zostały mi trzy dychy- nie opłaca się ;d
  • Odpowiedz