#lodz #taxi #uber
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay
W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay
W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.


















mecz +20 tyś ludzi, mnożnik po meczu 1,4 przez chwilkę mimo tego że klientów mnóstwo, kierowców brak...
przed meczem mnożnik x3... wtf?
#lechia #uber