Wszystko
Najlepsze
Archiwum
Skąd się biorą takie dzieci jak w #masterchefjunior ? Przecież oni wymyślają takie nazwy, rzeczy i połączenia o których nie jestem skłonny nawet pomyśleć a co dopiero zrobić. Przecież oni #!$%@? mają 10-13 lat a żonglują tymi przepisami jak PiS konstytucją. #masterchef #tvn #pytanie
- 3
@vladek pewnie rodzice są zawodowymi kucharza i młode podłapuje.
- 7
W TVN będzie reality show, w którym celebryci będą pokonywać drogę uchodźców. Na pontonach z przemytnikami, głodni, z kraju objętego wojną, itp.
XD
https://noizz.pl/opinie/wracajcie-skad-przyszliscie-program-tvn-z-celebrytami-w-roli-uchodzcow/s6tknxl
#tvn #bekazpodludzi #bekazlewactwa
XD
https://noizz.pl/opinie/wracajcie-skad-przyszliscie-program-tvn-z-celebrytami-w-roli-uchodzcow/s6tknxl
#tvn #bekazpodludzi #bekazlewactwa
- konto usunięte
- synkretyk
- konto usunięte
- konto usunięte
- Rss8
- +2 innych
@Oskarek89: pozbawieni telefonów xD
Przecież każdy nachodźca zapomniał o dokumentach ale o telefonie już nie.
Przecież każdy nachodźca zapomniał o dokumentach ale o telefonie już nie.
Nie jestem pewien ale chyba mogą mieć rację. Może jakaś komisja śledcza ,żeby to potwierdzić? Co sądzicie?
#czarnyhumor #heheszki #policja #tvn
#czarnyhumor #heheszki #policja #tvn
- budus2
- konto usunięte
- RRybak
- zelo1234
- lewoprawo
- +72 innych
@potegaklamstwa: policjantowi, który to odkrył, należy się premia i awans, bo ewidentnie wyróżnia się bystrością na tle kolegów. Ja bym go zrobił szefem pionu śledczego.
- potegaklamstwa
- konto usunięte
- Adv3pl
- konto usunięte
- neo_1995
- +59 innych
@potegaklamstwa ja to myślę ,że takich zniszczeń nie mogło zrobić jedno drzewo. Ewidentnie widać tam skutki eksplozji ,która rozerwała samochód na strzępy. Z całą pewnością dokonali tego Rosjanie ,którzy dysponują odpowiednią technologią. Niewykluczone również ,że przed wybuchem celowo utworzyli sztuczna mgłę dla pogorszenia widoczności oraz za pomocą lasera zakłócili pracę licznika .
- 17
@BojWhucie: hahaha cepy ogladaja telewizje i placza ze jest #!$%@? #!$%@? chipsy i ogladaja dalej
StevieT nabija się z TVNu. Uwielbiam gościa. #muzyka #tvn #gitara #bekazpodludzi
https://youtu.be/Z6aiAZsahCI
https://youtu.be/Z6aiAZsahCI
- konto usunięte
- Freakz
- terafix
- Odos
- BrodoFaggins
- +4 innych
- 10
Był BANAN od TVNu więc wrzucam jeszcze raz jak ktoś nie widział inaczej, jak inaczej? No inaczej. O chooolllera!
https://streamable.com/ml4n4
#kononowicz #suchodolski #heheszki #polskiyoutube #tvn
https://streamable.com/ml4n4
#kononowicz #suchodolski #heheszki #polskiyoutube #tvn

@kolonko: słabe ogółem.
- lubie-sernik
- Vittu
- Arathron
- The_Pelek
- Wujekskubi
- +3 innych
Właśnie w na wspólnej padło słowo "#!$%@?" to już można puszczać takie rzeczy? Ostry ten serial. #tvn #nawspolnej
@hosearkadiomorales: W jednym z pierwszych odcinków jak Marta została zgwałcona to jej brat do niej powiedział "nie mogę uwierzyć, że ten #!$%@? Ci to zrobił". Normalnie bez cenzury poszło
- 45
No, mistrzostwa Świata w piłce nożnej zakończone i TVP wraca do swojego miejsca w szeregu:
TVP1 z kolejnym rekordem najniższej oglądalności.
Rysunek przedstawia średni udział kanałów telewizyjnych w zeszłym tygodniu. Bierzemy pod uwagę najbardziej cenioną dla reklamodawców grupę - 16-49.
Moja teoria jest taka:
Ludzie nie oglądający TVP przy okazji MŚ w piłce nożnej mieli okazje "przypadkowo" ujrzeć, jaka tam panuje atmosfera w programach "pomiędzy meczami". Jak zauważyli jak strasznie niski poziom
TVP1 z kolejnym rekordem najniższej oglądalności.
Rysunek przedstawia średni udział kanałów telewizyjnych w zeszłym tygodniu. Bierzemy pod uwagę najbardziej cenioną dla reklamodawców grupę - 16-49.
Moja teoria jest taka:
Ludzie nie oglądający TVP przy okazji MŚ w piłce nożnej mieli okazje "przypadkowo" ujrzeć, jaka tam panuje atmosfera w programach "pomiędzy meczami". Jak zauważyli jak strasznie niski poziom
- Janusz_z_Galilei
- Destylator_bigosu
- shizamaniza
- xed2
- FlasH
- +40 innych
- 11
A, i jeszcze bonusowa wiedza: Gdy w tym samym okresie w 2015 "ta skrajnie upolityczniona przez lewactwo TVP(O)" Sobie radziła o wiele lepiej.
- Grandek
- marcinnet
- koniokrad
- ZuyKefrus
- konto usunięte
- +6 innych
@dolan_plusk że nawet jak nie chxe oglądać tej propagandy to z moich pieniędzy jest tobopłacane ;(
- 17
Ciekawe czy przed upływem 20 lat od premiery powstanie w końcu film z takim rozmachem jak trzecia część #lotr #wladcapierscieni #tvn #ogladajzwykopem
- D3v0
- zakowskijan72
- framugabezdrzwi
- JacaWaca
- plonace_kalosze
- +12 innych
- 11
- lubie-sernik
- konto usunięte
- Wujekskubi
- Qraape
- wjtkk
- +6 innych
@Blauek to juz chyba lepiej byc podobnym do orka
Ostatnio, oglądając ten materiał byłem bardzo wzruszony chorobą tego człowieka, tylko patrząc na to jak przeżywał to wszystko i te przerażajace pytania redaktorki typu „Czy czujesz się samotny?”, „co czeka cię w życiu?”, „masz przyjaciół?” tylko UTWIERDZAJĄ tego chłopaka w jego inności, pogłębiają depresję, a świetna telewizja „serduszkuje” sobie komentarze, zbiera like’i i zarabia na czyimś nieszczęściu, po prostu żałosne.
#tvn #telewizja #polska #patologia #warszawa
#tvn #telewizja #polska #patologia #warszawa

- konto usunięte
- Bander22
- getin
- pszemo98
- konto usunięte
- +7 innych
- 10
@Fioletoffylck: kwintesencja tvn, no ale taka jest cena za nagłośnienie sprawy i ew. pomoc...
@Fioletoffylck: on wie, ze jest inny. a pytania najpewniej znał, żeby mógł przygotować odpowiedź. jakby mu nie pasowało, to by powiedział, że nie odpowie i koniec wywiadu. dzięki takiemu czemuś zapewniają sobie rozgłos i jednocześnie zwracają uwagę na problem, co może zaowocować zainteresowaniem - a za tym idą badania, próby tworzenia leków i rozwiązania problemów.
konto usunięte via Android
- 12
- kaczor
- konto usunięte
- JW7028
- Destylator_bigosu
- Racjonalnie
- +112 innych
- 228
@Kempes: ogolnie po fryzurze mozna stwierdzic ze jeszcze troche expa i bedzie max level "chce rozmawiac z kierownikiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Kempes
- kaczor
- konto usunięte
- Racjonalnie
- Prawy_Kacper
- +223 innych
- 119
@Kiszka_ziemniaczana_mocy: jeśli przeliczali na kilogramy, to wellman najcenniejsza
@Kiszka_ziemniaczana_mocy aż sobie przypominam "ależ by to skwierczało"
@zloty_wkret Wody? Przeciez to byl przeciek ze sciekow. Ja #!$%@?
- 5









































#heheszki #humorobrazkowy #paskigrozy #tvn #minskmazowiecki #afera