@potegaklamstwa ja to myślę ,że takich zniszczeń nie mogło zrobić jedno drzewo. Ewidentnie widać tam skutki eksplozji ,która rozerwała samochód na strzępy. Z całą pewnością dokonali tego Rosjanie ,którzy dysponują odpowiednią technologią. Niewykluczone również ,że przed wybuchem celowo utworzyli sztuczna mgłę dla pogorszenia widoczności oraz za pomocą lasera zakłócili pracę licznika .
No, mistrzostwa Świata w piłce nożnej zakończone i TVP wraca do swojego miejsca w szeregu:

TVP1 z kolejnym rekordem najniższej oglądalności.

Rysunek przedstawia średni udział kanałów telewizyjnych w zeszłym tygodniu. Bierzemy pod uwagę najbardziej cenioną dla reklamodawców grupę - 16-49.

Moja teoria jest taka:

Ludzie nie oglądający TVP przy okazji MŚ w piłce nożnej mieli okazje "przypadkowo" ujrzeć, jaka tam panuje atmosfera w programach "pomiędzy meczami". Jak zauważyli jak strasznie niski poziom
źródło: comment_MUuwvEN5QdNOhWodu2aqj2lLt4dTAfgm.jpg
Ostatnio, oglądając ten materiał byłem bardzo wzruszony chorobą tego człowieka, tylko patrząc na to jak przeżywał to wszystko i te przerażajace pytania redaktorki typu „Czy czujesz się samotny?”, „co czeka cię w życiu?”, „masz przyjaciół?” tylko UTWIERDZAJĄ tego chłopaka w jego inności, pogłębiają depresję, a świetna telewizja „serduszkuje” sobie komentarze, zbiera like’i i zarabia na czyimś nieszczęściu, po prostu żałosne.
#tvn #telewizja #polska #patologia #warszawa