Mireczki. O co może chodzić? Po fromacie zainstalowałem sobie znów TorBrowser, ale pomimo tego, że teoretycznie pokazuje mi, że połączono z siecią #tor to przy próbie wejścia na jakąkolwiek stronę mam error "Nie udało się nawiązać połączenia:"

#pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vasil: nie, bo nie mam jak. Google zablokowało mi adsense i mój kanał YT gdzie miałem z kilkaset filmików, łącznie parę milionów wyświetleń. Ale przeżycie super, miałem maile z telewizji zagranicznych z pytaniami czy mogą moje filmiki pokazac w TV, odpisywalem zawsze ze to nie moje i mogą sobie pokazać jak chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo np akcja jak mój filmik był na stronie głównej
  • Odpowiedz
@japecznikow: Kiedyś widziałem ofertę sprzedaży rpg7. Jak ktoś grywał w gta to może mu się przydać? Widziałem też ofertę sprzedaży oryginalnego dowodu osobistego RP z dowolną tożsamością prosto z mennicy. Możesz np zrobić sobie dokumenty na dane nielubianego sąsiada i nachapać na jego konto chwilówek xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam.

Przepraszam, że tak zawracam z miejsca głowę najpewniej błahym problemem ale mam pewne pytanie, które możliwe pomoże mi w przyszłości.
Chodzi mi mianowicie o ankietę, która znajduje się po prawej stronie na tej stronce www.gminakrasnik.pl ... chodzi o plebiscyt na najlepszego sportowca.

Z tego co wnioskuje ankietka jest wygenerowana na stronie http://sonda.hanzo.pl/
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RottenKitten: To wcale nie tak łatwo, przerabiałem już to bo pare konkursów się robiło ... na fejsie ludzie nie odpowiadają ;) Zresztą nie chce spamować, może raz nieroztropnie to zrobiłem potem moralniaka miałem za syf w skrzynce ;) Paradoks, moralniak za spam, a nie za kombinowanie przekrętu ;P

Z drugiej strony na forum konkursowym trzeba odklikiwać także i tak na jedno wychodzi ...

Suma sumarum nie mam na to ciśnienia
  • Odpowiedz
Hej jaki telefon jest przyjazny do modowania jak #cyanogenmod i #replikant / #emudroid ?

Który zdaje się być bezpieczny (nawet na domyślnym #android), tzn wydawany przez firmę która raczej nie instaluje backdoorów i długo wydaje aktualizacje bezpieczeństwa, w tym wydała na dany model i inne modele aktualizacje do exploita SMS/MMS stage fright?

#hacking #tor #bezpieczenstwo #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach