Jest tu ktoś Z bony? Wróciłem niedawno do gry 250ek I szukam.towarzyszy do.gry albo chociaż rozmowy, ewentualnie szukam kogoś kto by zrobił imbu
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ellenfelek: przed 23 listopada dalo sie grać na torturze w starym stylu, gdzie miales 120 vs 120 i po 2 openki dziennie. To byla droga zabawa bo tracilo sie te 110k na zgonie ale przez to dalo sie poczuc ten klimacik. Teraz zabili te gre ostatnim updatem, a fajnych otsow tez nie ma, zeby milo spedzic wieczor.
  • Odpowiedz
Tibjorze szybkie pytanie - wróciłem, chce pośmigać EK po zmianach więc korzystając z char bazaru zalicytowałem peta na 8 lvlu ze 100/100+ skila za 100TC - teraz tak, widzę, że w-----o mi 50tc(prowizja) a max oferta moja to 150TC i tu moje pytanie jeśli nikt mnie nie przebije - wygram za 100TC płącę 100TC i char mój czy 100TC + 50TC tej prowizji? = 150TC końcowo za ludka.

#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geron: Po co PoI, przecież my z gildii Gerona latamy od samego początku na softach, Exodan nawet drugą parę dostał bo pet padł w pierwszych na expie i się nie zdążył pozbierać xD
  • Odpowiedz
Jaka profesja teraz najlepiej radzi sobie solo? Planuje wskoczyć na Secure i zacząć od zera, czymś innym niż EK, którym śmigam sobie na Bonie. #tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@magicznyy możesz grać nim ale nie licz na jakiś szybki exp. Dużo będziesz musiał farmic gp żeby robić pg. Ot, urok maga.
RP też będzie podobnie ze względu na stały koszt strzal ze sklepu. Dopiero 200/250+ robi całkiem fajny profit.
  • Odpowiedz
Na Windows 10 działa bez problemu czy też trzeba pobierać jakieś Microsoft visual c++ jak na 7? Setka gier działa bez problemu a tutaj jakaś fuszerka
#tibia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pmub: Na podstawie tego można wywnioskować, że istnieje grupka osób, która potrafi wstrzymać oficjalne aktualizacje, ale nie potrafi dodać pojedynczego .dll do systemu. Wóz albo przewóz, to tylko świadczy o byciu na bieżąco tej gry.
  • Odpowiedz
Ile mogę dostać za 240+ RP skille 110+/90 porobione poi i inq, wrath dostęp podstawowy na ghastly, full nomad, warrior, naładowany łuk na crita 3 poziom 20h reszta na 2 poziomie(mana leech, life drain i skill boost) do tego na koncie ek na tym servie z drugim djinem i skillem 100 axe 40lvl. Jeszcze jakiś ms 110 na pelorii do zabawy 70mlvl. Na palku prismatic set i 2,5kk w banku i śmieci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się jakoś ustawić analizera loota żeby brał pod uwagę ceny z marketu? Przykładowo wylicza mi opłacalność z sesji licząc stealth ringi po cenie sklepowej 5k a nie marketowej w moim przypadku 600gp.

#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach