Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak grać w party druidem ? Szukam jakiegoś poradnika bo i jak z siohem. Mam 200 lvl ED i przymierzam się do gry w party. Raz grałem z knightem ale tak siohalem że zaraz mi mamy brakło i potionow xd #tibia
  • 12
  • Odpowiedz
@astronic
@Anmo zupełnie nieważne sa mana leeche z ultimatami. Grałem zawsze bez i nigdy nie było miejscówki gdzie byłby problem z mana.
Do tego gralem na full utamo gdzie sam dmg zjadał w pip many a i tak bez leechy się grało bez problemu.
  • Odpowiedz
@astronic po 1 leczysz się sam siebie mas res nie vita, musisz stac na odległość mas resa z knightem. Stoisz na odległości frigo hur i jest ok.
Musisz sie zgrać z ekiem ale ogólnie rytm musisz złapać i siochasz nie co ture a wtedy kiedy ek po prostu wyłapie dmg który się opłaca siochac, musisz złapać rytm i każdy resp rozpykać, każdy ek ma inne eq, skille (mniej istotne) preye czy charmy
  • Odpowiedz
@Aiito po 10 min xD wiesz, ja po minucie schodziłem wlasciwie. Po prostu wyjebywalem te 800 ulti na glebe i szedłem do depo = koniec hunta. Zawsze ek mial szybciej zjazd mana niz ja mimo ze jechał na leechach, zawsze.
Wole se wrzucić w mlvle i crita niz tego leecha. Jak już miałbym wrzucac leecha to pewnie bym life leecha robił teraz jak juz.
  • Odpowiedz
coś ściemniasz. 300ek ładuje 3000 potek, z 2 mana leechami nie ma mowy żeby szybciej spalił je od ciebie


@hehezielony: @jadepobiegac: Co xD. 300 ek licząc średnio 1,5k capa eq, dodatkowe eq, runki weźmie Ci max 2k potów i to pakując się po same kule. Ufam, że wiesz że się pieprznąłeś.
  • Odpowiedz
@hehezielony: Mój ed gra na hp w zasadzie od początku, gdzie tylko się da i to zawsze ja wychodzę pierwszy, bo brakuje mi manasów, jak jest w #!$%@? mana drain to tym bardzizej wychodzę pierwszy. Szczerze to nie pamiętam kiedy edowi skończyły się supple pierwszemu, chyba tylko jak cały resp musiał latać na utamie, więc ~do 250-300 lvl max.
  • Odpowiedz