#tibia witam, widziałem tutaj kiedyś (albo na jakimś forum tibii) spis ważnych questów w tibii do obowiązkowego wykonania. posiada ktos takowy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbol69 przecież na hp sie expi, chociażby takie weremobki, do niczego Ci utama nie jest potrzebna. No i olej sd respy bo od klepania 3 klawiszy w rotacji Ci rece uwali i będziesz kapciem msem :p aoe na hp i nauka tanca z mobami
  • Odpowiedz
czemu coiny które dostałem za chara na bazarze są nontransferable?xD skoro wcześniej już sprzedałem ze 3 chary i zawsze były transferable
to se coiny sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz_: gdybym chcial coiny za 30 dni to bym w te 30 dni sobie zarobil 2x tyle transferable coinów co za aukcje dostałem i moglbym sobie chara gratis zostawic, kolejna przygłupia firma która by tylko w-----c graczy dla swojego kaprysu randomowo raz daje a raz zabierze a ty musisz tanczyc jak ci zagraja xD
kompletnie bez sensu to jest ale NO CO PORADZISZ, trzeba teraz czekac ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Huncił ktoś z tą nową dystansową exetą i summonem jakieś silne zasięgowe mobki? Zdaje się, że summon eka właśnie w takich sytuacjach będzie teraz błyszczeć, nie licząc bossów. Z potworkami melee i summonem był zawsze ten problem, że potworki się przerzucały na summona i trzeba było latać za nimi, więc w ostatecznym rozrachunku okazywało się, że z summonem może się expić gorzej niż bez. A z dystansowymi potworkami sytuacja wygląda inaczej, bo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Załatwia tu ktoś coinsy znacznie taniej niż na oficjalnej stronce? Potrzebne mi na 3 mies pacc, to chyba 750TC, Relania.
Z tego co widzę na stronce 3 mies PACC 109.42PLN. Jak coś pw.
#tibia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamierzam wrocic do tibijki tak dla przyjemnosci pograc palkiem (moja ulubiona profka) ,a ostatnio gralem 250 msem w 2016 roku.Patrzylem ze mozna kupowac postacie , ale one przechodza na moje konto czy całe konto kupuje z postacia i bede musial np zmienaic rk-eya? i druga sprawa co myslicie zeby od razu kupic jakiegos wyskilowanego palka np z 111 dystem ale pustego ? dajcie znaka xD
#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wierzacykatolik: postac przechodzi na Twoje konto.
co do kupna -spoko sprawa, kwestia ile chcesz wydać i jaki target lvlowy, teraz o wiele lepiej kupic za grosze wyskilowana postac , niz sie meczyc z wbijanim skili
  • Odpowiedz
Pitos of Infernos quest #2

Zbiórka w niedzielę od 19:30, planowane wyjście 20:00. Wymagany 80lvl postaci oraz vial of blood, który można kupić u Fstaba. Reszta wyjaśnień po drodze, najlepiej na czas questu dołączyć na diskord, nawet bez mirkofonu.

Jeśli ktoś nie gra a by poszedł na taki queścik to zapraszam - wykopots.pl. W 5 dni spokojnie można wbić ponad 80 poziom.

#wykopots #mirkots #tibia
Geron - Pitos of Infernos quest #2

Zbiórka w niedzielę od 19:30, planowane wyjście...

źródło: comment_16110845900RUyZJtVYj5fZVs1xYssRT.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach