Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Qbol69
DL Darashia z sdkow powinna fajnie wejść,
Frosty z sdkow
Vampy edron z gfb
Jak coś jeszcze wymyślę to edita dam
DL Darashia z sdkow powinna fajnie wejść,
Frosty z sdkow
Vampy edron z gfb
Jak coś jeszcze wymyślę to edita dam
@Qbol69 przecież na hp sie expi, chociażby takie weremobki, do niczego Ci utama nie jest potrzebna. No i olej sd respy bo od klepania 3 klawiszy w rotacji Ci rece uwali i będziesz kapciem msem :p aoe na hp i nauka tanca z mobami
Już mam dość, zostało 6,5-7h na tych grubych czerwonych frajerach, dobrze że chociaż coś sypią bo bym się chyba nie zmusił do tego... #tibia
źródło: comment_1611171260GQw05HiOAGyGiDaR93xgnZ.jpg
Pobierzczemu coiny które dostałem za chara na bazarze są nontransferable?xD skoro wcześniej już sprzedałem ze 3 chary i zawsze były transferable
to se coiny sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
to se coiny sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
- 1
@Mariusz_: gdybym chcial coiny za 30 dni to bym w te 30 dni sobie zarobil 2x tyle transferable coinów co za aukcje dostałem i moglbym sobie chara gratis zostawic, kolejna przygłupia firma która by tylko w-----c graczy dla swojego kaprysu randomowo raz daje a raz zabierze a ty musisz tanczyc jak ci zagraja xD
kompletnie bez sensu to jest ale NO CO PORADZISZ, trzeba teraz czekac ( ͡° ͜
kompletnie bez sensu to jest ale NO CO PORADZISZ, trzeba teraz czekac ( ͡° ͜
- 0
@ellenfelek: i co, zamieniły się w transferable te TC czy nie?
18:22 You advanced from Level 244 to Level 245. lecimy nie spimy
#tibia
#tibia
Huncił ktoś z tą nową dystansową exetą i summonem jakieś silne zasięgowe mobki? Zdaje się, że summon eka właśnie w takich sytuacjach będzie teraz błyszczeć, nie licząc bossów. Z potworkami melee i summonem był zawsze ten problem, że potworki się przerzucały na summona i trzeba było latać za nimi, więc w ostatecznym rozrachunku okazywało się, że z summonem może się expić gorzej niż bez. A z dystansowymi potworkami sytuacja wygląda inaczej, bo
jak sie wycofac w kupnie postaci ktora licytuje ? pozdrawiam cieplutko
#tibia
#tibia
@wierzacykatolik: naucz sie odpowiedzialności za swoje czyny. Pozdrawiam cieplutko
- 0
@Mariusz_: no i dziekuje za szybka odpowiedz , tak chcialem sie tylko dowiedziec , a chara i tak kupie , pozdrawiam cieplutko
#tibia rp 56lvl i ed 51lvl poszukują eka/msa do th. serwer vita, bez zbednych komentarzy
- 0
Załatwia tu ktoś coinsy znacznie taniej niż na oficjalnej stronce? Potrzebne mi na 3 mies pacc, to chyba 750TC, Relania.
Z tego co widzę na stronce 3 mies PACC 109.42PLN. Jak coś pw.
#tibia
Z tego co widzę na stronce 3 mies PACC 109.42PLN. Jak coś pw.
#tibia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
dziś ponoć INQ na securze jakby ktoś się nudził ~~
#tibia
#tibia
Zamierzam wrocic do tibijki tak dla przyjemnosci pograc palkiem (moja ulubiona profka) ,a ostatnio gralem 250 msem w 2016 roku.Patrzylem ze mozna kupowac postacie , ale one przechodza na moje konto czy całe konto kupuje z postacia i bede musial np zmienaic rk-eya? i druga sprawa co myslicie zeby od razu kupic jakiegos wyskilowanego palka np z 111 dystem ale pustego ? dajcie znaka xD
#tibia
#tibia
@wierzacykatolik: sama postac + eq i depo. Kup, czasem za grosze wyrwiesz fajną postać
- 0
@wierzacykatolik: postac przechodzi na Twoje konto.
co do kupna -spoko sprawa, kwestia ile chcesz wydać i jaki target lvlowy, teraz o wiele lepiej kupic za grosze wyskilowana postac , niz sie meczyc z wbijanim skili
co do kupna -spoko sprawa, kwestia ile chcesz wydać i jaki target lvlowy, teraz o wiele lepiej kupic za grosze wyskilowana postac , niz sie meczyc z wbijanim skili
- 12
- 14
Otwarłem właśnie mandarynki z biedry a tam na jednej jakiś waż tibijski, wiecie co yo jest? #tibia #biedronka #mandarynki **
źródło: comment_1611094345Ehtj1zoe8hx0inpOy4HWjX.jpg
Pobierz@KUTASKOZLA: To jest jadalne, to sporo kosztuje, nie pamiętam tego nazwy ale dobre to jest, spróbuj, farta masz
- 8
- 3
@Yokoetneivvis: dziś testowane pierwszy raz były :P Jak się w-----ą to ta śmieszna nowa utama klepie o mate szybciej niż Najman :P
- 9
Pitos of Infernos quest #2
Zbiórka w niedzielę od 19:30, planowane wyjście 20:00. Wymagany 80lvl postaci oraz vial of blood, który można kupić u Fstaba. Reszta wyjaśnień po drodze, najlepiej na czas questu dołączyć na diskord, nawet bez mirkofonu.
Jeśli ktoś nie gra a by poszedł na taki queścik to zapraszam - wykopots.pl. W 5 dni spokojnie można wbić ponad 80 poziom.
#wykopots #mirkots #tibia
Zbiórka w niedzielę od 19:30, planowane wyjście 20:00. Wymagany 80lvl postaci oraz vial of blood, który można kupić u Fstaba. Reszta wyjaśnień po drodze, najlepiej na czas questu dołączyć na diskord, nawet bez mirkofonu.
Jeśli ktoś nie gra a by poszedł na taki queścik to zapraszam - wykopots.pl. W 5 dni spokojnie można wbić ponad 80 poziom.
#wykopots #mirkots #tibia
źródło: comment_16110845900RUyZJtVYj5fZVs1xYssRT.jpg
Pobierz- 0
@Digga_Radikal: kkkkkkkkkkk






















-Desert quest
-Demon task
WIecej nie ma sensu
może o to Ci chodzi