Słuchajcie mirki, takie małe podśmiechujki z mojego #rozowegopaska ;-) Jestem u niej, leżymy sobie, gadamy itd. W pewnym momencie różowypasek uruchomił swoją jedyną szarą komórkę i zaskakuje mnie jakże błyskotliwym stwierdzeniem że ma problemy by robić dwie rzeczy jednocześnie....

Na co @Bunkier mógł odpowiedzieć tylko w jeden sposób

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od 6 miesięcy jestem w #tfwgf i jutro z tej okazji idziemy do teatru (mój #rozowypasek uwielbia kino, teatr itp). Dodatkowo, większość czasu spędzamy u niej i jak ona gotuje obiad, to ja zmywam naczynia potem, pomagam jej sprzątać, pomagam jej w praniu, nieraz ja coś gotuję i ogólnie jestem pomocny. Czy jestem już pantoflem? Bo jak tak, to wracam do #tfwnogf

PS: Nie jest mi
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hultek: to zalezy kto to powiedział. Bo jeżeli to by powiedział mój przyjaciel, którego znam prawie 15 lat to pewnie bym się zastanawiał, a jakby to powiedział ktoś znajomy, to bym sobie pomyślał (albo i powiedział nawet głośno) a kim ty kur.. jesteś żeby mi to mowić
  • Odpowiedz
Czasami różowy pasek potrzebuje szoku, wstrząsu żeby zauważyć, że może Cię stracić.

Pamiętaj mirku.


Mam nadzieje na spokojny piątek, weekend, resztę życia. Na szczęście nadal #tfwgf
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio za dużo razy nie byłem na akademiku, więc dopiero dziś mój współlokator się mnie pyta:

- Słuchaj, wiesz może od kogo jest ta róża? Ktoś zostawił pod drzwiami do naszego pokoju.

Wtf, jaka róża? Patrzę a tak na haczyczku wisi róża, oglądam z bliska, a tam karteczka z napisem "Tajemnicze wielbicielki :*"

Mam
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę sobie z moim różowym paskiem (której kiedyś wspominałem o Wykopie, mirko jakie tu śmieszki itp. ) a ona do mnie "pokaż Wykop", przejrzała trochę głównej i (główna jest dla emerytów i rencistów) powiedziała jedno z najlepszych zdań w moim życiu "Gdzie ten mikroblog, lepiej pokaż co w gorących".

PS: #tylkodzienny #glownasmierdzi #tfwgf #whokiers
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i był to jeden z nielicznych filmów gdzie nie komentowalismy wspolnie oglądanego filmu, tylko bacznie obserwowalismy wydarzenia na ekranie.


@Shewie: Tak w ogóle to jak można rozmawiać w czasie seansu... jedna z tych rzeczy, które wnerwiają mnie w kinach najbardziej.
  • Odpowiedz