Wpis z mikrobloga

Czuję, że za kilka dni o tej sprawie będzie głośno w naszym rodzimym internecie. Dwa dni temu na #polskiyoutube pojawił się 16 letni chłopaczek, który nagrał już trzy filmy w których chwali się bogactwem. Po trzech dniach ma już 6 tysięcy subów i został okrzyknięty synem Testovirona.

Jest to oczywiście bait i próba nawiązania do legendarnego Testovirona. Niemniej jednak jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Kanał ma wielki potencjał, ale równie dobrze szybko może upaść, gdy główny bohater przestraszy się ewentualnego stalkingu, gróźb, bądź gdy rodzice wrócą z urlopu.

Wykop lubi tego typu historie i pewnie tutaj też chłopaczek zyska większy rozgłos. Kto wie czy w niedługim czasie zamiast danielmagical ludzie będą oglądali streamy #kruszwil xDD
#testoviron #syntesto
Pobierz Rafikov - Czuję, że za kilka dni o tej sprawie będzie głośno w naszym rodzimym intern...
źródło: comment_C7tuR7SqKG45RnuZFdYQ21MEfZacMzbC.jpg
  • 68
@Rafikov: Czy on od samego początku zamierzał nawiązywać do Testo? Wydaje mi się, że nie. Komentarze pod filmami sugerowały, że jest to namiastka Pomarańczowego Króla, a on to po prostu podchwycił.
@pawelososo: Myślę, że się nie mylę i faktycznie nasz internet to podchwyci, bo czegoś takiego chyba jeszcze nie było, a nowości, zwłaszcza kontrowersyjne przyjmują się w naszym internecie. Słabe prowo? Może i tak, ale póki co jest to jakaś ciekawostka, którą ludzie już łyknęli

@2906518: Faktycznie trochę źle to ująłem, pisząc, że jest to próba nawiązania do testovirona. Jest tak jak piszesz, to wyszło "w praniu"
@Rafikov: Zara go ktoś #!$%@? i się skończy śmieszkowanie jak sąd rodzinny zostanie powiadomiony przez policję. Picie i jazda autem w wieku 16 lat może nie jest grubym wybrykiem ale wystarczającym żeby zainteresować różne instytucje. Ja bym nie chciał mieć na chacie kuratorów, starych bab z opieki społecznej i dzielnicowego. Sklep w którym kupił Jacka też niedługo ktoś pewnie odwiedzi.