Mem z małpą która niby przedstawiać ma Polaka to najgorsze co mogło spotkać portal wykop.pl. Takie szkalowanie własnego narodu i samego siebie jest co najmniej nie na miejscu, a na pewno niespotykane wśród innych nacji. Tego nie można nazwać dystansem do samego siebie, to jest po prostu przykre. Poczucie własnej wartości jest u was tak niskie, że jesteście jak ten Polak który w opowieści Testo łapał ślinę Billiego w zęby...

#polak #
Na święta przyjechała do nas rodzina z Francji. Kuzyn, lvl 16, ma lekkie problemy z polskim, ale ogólnie dobrze sobie radzi (można się dogadać). Wiem, że czasem przegląda polskie filmy na yt. Siedzimy przy stole, wjeżdżają pierogi. Pomyślałem, że na pewno polubi. Chciałem mu dać, żeby zjadł. Mówię: "Weź, poczęstuj się". On mówi, że non, non, merci. Ja do niego: "No weź, spróbuj jak smakuje". Wtedy krzyczy do mnie: "Nie nabierzesz mnie,
Patrzcie skuhwysyny, to jest pasta z NOVAMIN. Możecie o tym zapomnieć.

Tak grzmiał Testo. Miał rację, w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Prawie 10 lat minęło od pamiętnego dyptyku poświęconemu bogactwu, i się w Polsce doczekaliśmy pasty z NOVAMIN.
Tylko co z tego jak już pasty z hydroksyapatytem są znacznie lepsze.

https://www.sensodyne.pl/produkty/pasty/odbudowa-i-ochrona/

#testoviron #wpolscejakwlesie #higiena #polska #heheszki