Słuchajcie, byłem w Świątyni Jedi, nie. Polazłem sobie na spotkanie Rady, nie. I siedział tam Mace Windu #!$%@?, Miszcz Dżedaj w mordę #!$%@?; i zaczął tam #!$%@?ć, że "O chłopaki, ja to jakbym Sitha zobaczył, to bym go zabił nie". No i wiecie, tak dalej, #!$%@?ł, że nienawidzi użytkowników Ciemnej Strony i tak dalej i tak dalej, a ja sobie myślę "Czekaj Miszczu, jeszcze zobaczymy".
No i słuchajcie. Następnego dnia byłem z
jast - Słuchajcie, byłem w Świątyni Jedi, nie. Polazłem sobie na spotkanie Rady, nie....

źródło: comment_NhDw80PnlLHCx3Kbi72847aGMlNh88d6.jpg

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#heheszki #testoviron
Ale mi się poszczęściło! Przyjechałem za pracą do Ameryki. Nie było lekko, wiza turystyczna skończyła sie rok temu a zarobki słabe bo polacy są tańsi od meksykanów. :( Jednak dzisiaj mój nędzny polski los się odmienił. Jak codzień wynosiłem właśnie ręczniki z siłowni. Oczami wyobraźni widziałem rodzinę radośnie jedzącą ryż za pieniądze z ręczników. Jednak nie mogłem teraz o tym rozmyślać. Została ostatnia prosta. Otworzyć drzwi przejść przez szatnię i
A gdy oni jedli, Testo wziął cottage cheese i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest mój Żółty Szalik, który za wielu będzie wylany na odpuszczenie grzechów. Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.