#tenis ale co wykopki pisały niedawno że Iga się skończyła to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis już za samo wyhodowanie takich bimbałków, ten przynajmniej jeden gem, jej się po prostu należał.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach