@KrowkaAtomowka: Tam jest bardzo dziwnie od otwarcia po remoncie. W repertuarze utrzymują wiele tytułów, ale mało przedstawień jest w miesiącu i wygląda to tak, że 2-3 tytuły są katowane przez 2 miesiące, a potem mogą wrócić dopiero za pół roku. Hair na przykład chyba ostatni raz w ogóle grane było w poprzednim sezonie i to też jakoś niezbyt długo.

Widziałem to przedstawienie niedługo po premierze i całkiem udane :) Dopytuj
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy w którymś z teatrów w #krakow obejrzę coś nie będące adaptacją ?!
poszłam sobie na nie-boską komedię, pragnąc zwykłej nie-boskiej komedii, wyszam nie będac pewna czy w spektaklu pojawił się Pankracy... #teatr #smuteczek

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilnie oddam dwa bilety do teatru na spektakl, dziś, Warszawa, godzina 19.00. Nie chce mi się pisać tego trzeci raz, więcej info tutaj.

Napisz mi na PW dlaczego Tobie wysłać bilety. Kto pierwszy, ten lepszy. Bilety w pdf, więc od razu piszcie maila. Proszę o zgłaszanie się osób, które rzeczywiście wybiorą się na ten spektakl.

#warszawa #teatr #rozdajo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach