Wpis z mikrobloga

Hehe,moja koleżanka opowiadała mi dzisiaj,jak to kilka lat temu,w gimbazie (bodajże druga gimbazy) jakoś tak na początku roku szkolnego poszli do jakiegoś teatru na „Mistrza i Małgorzatę".Na sali było dużo chłopaków i kilka dziewczyn.Przedstawienie trwa,i w pewnym momencie przedstawienia wchodzi babka (bodajże odgrywająca rolę Helly albo Małgorzaty) całkowicie nago,do rosołu,bez majtek,stanika,niczego.

A wszyscy chłopacy w tym samym momencie biją jej brawo i ogółem zgotowują jej owacje na stojąco.I tutaj pojawia się cytat mojej koleżanki: „Oni sobie wesoło klaszczą na widok gołej aktorki,a ja mówię do najbliżej siedzących,klaszczących chłopaków,całkowicie spokojnie:Ja wiem,ok,wszystko rozumiem,ale czy wy,mając 15-16 lat, nigdy cyca nie widzieliście?" :DD

#gimbaza #gimbusy #mistrzimalgorzata #teatr #bekazpodludzi
  • 8
@Mocno: moja koleżanka opowiadała,jak to kilka lat temu,była razem z gimbazą w jakimś teatrze na przedstawieniu „Mistrz i Małgorzata".Chłopaków było więcej niż dziewczyn.Przedstawienie trwa,historia idzie naprzód, i pojawia się w pewnym momencie bodajże aktorka grająca Małgorzatę,rozebrana do rosołu-bez stanika,majtek,niczego.A te gimbusy na widowni (chłopacy) zaczynają klaskać i organizują gołej aktorce owacje na stojąco.A koleżanka się pyta „No ja wszystko rozumiem,ok,ale czy wy nigdy w życiu cyca nie widzieliście?"
@Mocno: To,że dzieki niej dowiedziałem się,że Gimbusy i Gimbo-karynki nie tyle są (#!$%@?ą) przyszłością naszego narodu,co reprezentują więcej,niż podludzizm.To znaczy,nie generalizuję,ale tacy chłopacy na widowni,to nawet nie reprezentują podludzizmu.Oni reprezentują Wielkoprzedwiecznopodludzizm ( ͡° ͜ʖ ͡°).I dzięki niej utwierdziłem się w tym przekonaniu.

Miałem podobną sytuację w auschwitz.Miejsce śmierci milionów osób, a gimbo-karynki z mojej klasy hałasują i strzelają samojebki na fejsa - „Takie tam w obozie koncentracyjnym",a