• 16
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TL;DR: zrobiłem tatuaż
A więc stało się, dołączyłem do kryminalnej części świata przyozdabiając swoje ciało bohomazem. I jestem z tego zadowolony.
Samego dziarania się opisywać nie będę, bo ja tyko leżałem, a tatuażystka czyniła swoje czary, które mnie czasem bolały, a czasem n----------y.
No ale w tym wszystkim chodzi mi o okres gojenia się. Chyba najgorsze- bo pierwsze trzy dni mam już za sobą. No albo teraz będzie gorzej. Jeśli doczytałeś dotąd,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przedwczesny_pogrzeb: nieeee, nie potrafię zrobić zdjęcia xD
@AgniechaWykopuje: czaszka jelenia i wykończenia w dot arcie.
@Zkropkao_Na: co do folii to różne opinie czytałem i bardziej przychylam się do tych, które mówią że jedynie ta założona w salonie, po za tym czwartego dnia już folii nie będę zakładał, a bandaż tylko lekko, cienko i na chwilę, by mi krem spodni do nogi nie przyklejał, bo tego nie
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach