Siema, pracuję w TVP i zajmuję się opracowaniem wyniku wyborów. Chcecie spoilery to macie, to są wyniki wyborów. Spytacie się czemu to robię - to proste - cięcia budżetowe, a ja się na 900zł na umowę zlecenie nie godzę przy 12h pracy 6 dni w tygodniu. Dlatego takiego psikusa robie szefowi ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
#takbylo #takjest #bezkitu #serio
R.....a - Siema, pracuję w TVP i zajmuję się opracowaniem wyniku wyborów. Chcecie spo...

źródło: comment_1586261366H0DIWkocCY1r06pRjeyONe.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki update: moje long straddle na wig20 co kiedyś wrzucałem, trochę powiększyłem, łącznie 30k włożone, obecnie -30% do tyłu. Kolejne 10k dokupię niebawem. Nie trafiłem w moment, ale co do ogólnej koncepcji jestem nadal w pełni przekonany. W ciągu 1-2 miesięcy całkowite jebnięcie wszystkiego albo szybkie odrobienie większości strat.

#gielda #takbedzie #takjest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konto-na-sobote: long straddle na takim niepłynnym rynku jakim jest GPW to kiepski pomysł. Przepłacasz.
A czy strategia dobra? W teorii opcje dyskontują zmienność, w praktyce long straddle daje zarobić w warunkach bardzo wysokiej zmienności.
Ale jedna koniec końców to ryzykowna strategia, a na niepłynnych rynkach do tego droga.

Już chyba lepiej złożyć zlecenia kupna i sprzedaży futures po cenach oddalonych o cenę tych opcji.
Ekspozycja ta sama w dwie strony,
  • Odpowiedz
Przykładowo, jeżeli nigdy nie zrobiłeś awantury w sklepie czy knajpie, to wszystkie twoje "dzień dobry" i "dziękuję" świadczą tylko o twojej uległości wobec kelnera, co jest żałosne.


@fizol-umyslowy27k: To jest to co kiedys zauważyłem stojąc w kolejce w żabce. Ja zawsze gadam te głupie "dzień dobry" "dziękuję" jak typowy beciarz podczas gdy chady i oskarki rzucają rozkazy typu "lm niebieskie" z wyrazna pogarda w glosie wobec sprzedawcy. Prawdziwy facet alfa
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: No. A ja w dzieciństwie miałem awanturę w domu ilekroć nie powiedziałem komuś na wsi "dzień dobry" nawet jeśli zrobiłem to nieświadomie xD I ludzie byli w stanie iść do rodziców na skargę w takiej sytuacji (!!!). Można się domyślić, jakie nawyki mi to dało.
  • Odpowiedz