W Niemczech wczoraj podano rekordową liczbę 1,5 miliona dawek szczepionki na COVID-19.

Niemieckie szury jednak nie są pewne czy ta liczba nie oznacza jednak 30 tysięcy. W końcu sami mówią, że w Berlinie na ulice wychodzą miliony, a na największej szurskeij demonstracji w Niemczech pojawiło się 30 tysięcy osób.

#koronawirus #szury #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FoxX21: niestety, moderacja na tym portalu faworyzuje dosłownie poszczególne jednostki i nie potrafi obiektywnie ocenić sytuacji. Tego samego dnia usunięto mi komentarz zawierający bluzga (w bezokoliczniku, nikogo nie obrażałem) kiedy tym czasem zgłoszony agresywny komentarz z rzucaniem mięsem pod moim adresem został uznany za nieprawidłowy. ¯\_(ツ)_/¯ żałosne...
  • Odpowiedz
  • 12
w zasadzie nie zapraszam do dyskusji. chce tylko za 10 lat wrócić do tego wpisu i zobaczyć jak bardzo ten sen się pomylił. ewentualnie proszę mnie tu wyśmiać, żebym mógł zawołać i powiedzieć, że sen się sprawdził, jeśli tak się stanie
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: I wtedy dowiadujesz się, że gwarancja nie obejmuje tego z czym dzwonisz bo nie doczytałeś.
Jak już chciałes dobrze porównać, to powinieneś napisac, że warunki gwarancji nie są udostępniane kupcowi a producent ani sprzedawca tak naprawde nie bwierze odpowiedzialności za awarie więc gwarancja może i jest ale bez wpisanego Gwaranta.
  • Odpowiedz
W odniesieniu do tego wpisu bo ałtor usuwa komentarze, moim zdaniem takie wojska pierwsze co zrobią to zaczną łapać różne mniejszości w których jest dużo chorób przenoszonych drogą płciową. A w szczególności HIV.
+ grupy są łatwe do określenia,
+ izolacji,
+ choroby te są groźniejsze niż chińska grypa.

https://www.wykop.pl/wpis/62506237/mam-propozycje-wojska-obrony-sanitarnej-poniewaz-p/
#pomysl #koronawirus #szczepienia #szury #bekazszurow #konfederacja #policja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam propozycję.

WOJSKA OBRONY SANITARNEJ

Ponieważ policja i tak ma już dużo pracy, a nieodpowiedzialnych niezaszczepieńców i innych szurów pilnować jednak trzeba, weryfikować kwarantanny, sprawdzać certyfikaty, karać za brak maseczek itd. można by było rzucić pomysł stworzenia osobnej jednostki (z uprawnieniami policyjnymi do legitymowania i wystawiania mandatów), która kontrolowałaby sytuację.

#pomysl #koronawirus #szczepienia #szury #bekazszurow #konfederacja #policja
anonimek123456 - Mam propozycję.

WOJSKA OBRONY SANITARNEJ

Ponieważ policja i ta...

źródło: comment_1639693987UdoHkWUgQPONuj3XSDZRNI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Jubei: może dlatego że banują za opinie które są niezgodne z ich linia propagandową? Ale rozumiem, masz ogromne kompleksy, musisz pluć na Polske, inaczej sponsorzy nie zapłacą.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuje pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy mógłby ktoś z ważnym social passem zrobić mi dziś lub jutro zakupy? Przyznam, że czytałem coś tam w internecie na ten temat ale nie miałem czasu aby przeczytać dokladnie o co chodzi (mam horom curke)

Okazało się że od jutra tj 17.12.2022 wchodzi nowe rozporządzenie, które ma na celu zatrzymanie fali dezinformacji która płynie z mediów w trosce o zdrowie i dobro obywateli... Zgodnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodzice większości z nich nie zaszczepili się, czyli nie zastosowali strategii kokonu.". Strategii kokonu XD


@downight: Nie wiem co Cię w tym bawi. To jest dobra strategia - szczepi się ludzi z otoczenia osoby, która jest narażona na chorobę, a sama np nie może przyjąć szczepienia.
  • Odpowiedz