Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie ludzka głupota w zakresie Covida. Przecież niektóre szury są tak głupie, że nie jestem w stanie zrozumieć jak mogą jednocześnie dychać i pisać.

Np. użytkownik @Lubie_Budyn

Typ nie mający zielonego pojęcia o czym piszę ( i o czym pisze on sam), uczy mnie (osobę zawodowo stykającą się z tematem) o koronawirusach z podręcznika wirusologii sprzed PÓŁ WIEKU.

https://www.wykop.pl/link/6437837/comment/100395129/#comment-100395129

Tak, z tej samej dziedziny, z której 5,10- letnie podręczniki są usuwane z bibliotek uniwersyteckich jako nieaktualne.

No i oczywiście, pisze tam wiele ciekawych rzeczy, np. że szczepionki nie działają na koronawirusy. Na pewno jest to bardzo wiarygodne, skoro szczepionki mRNA (które np. Pfizer stosuje na COVID) jako takie zostaną wymyślone dopiero kilkanaście lat po wydaniu tej książki.

Podręczniki do geografii ze starożytności często są bardziej aktualne niż to coś.

Do k***y nędzy. I oni gadają coś o covidianach...

#covid19 #naukowcywiary #bekazprawakow #szczepienia #szury
  • 11
@Ekspert_od_niczego: I jak aktualne informacje zawarte w aktualnych książkach pomogły wyeliminować kowida? Może zmień specjalizacje bo znów robisz z siebie idiote.

Z drugiej strony to pochlebiające że musisz szukać pomocy na mirko bo sam nie dajesz rady a na każdy twój argument jestem w stanie zareagować bez problemu w 30s przytaczając rzeczy które pisałem pół roku temu xD

Zgłaszam do moderatora i wrzucam na czarną listę. Mam nadzieję że w przyszłości
@Lubie_Budyn:

I jak aktualne informacje zawarte w aktualnych książkach pomogły wyeliminować kowida?


Polecam się z nimi zapoznać i np. porównać statystyki krajów zaszczenionych i niezaszczepionych.

Może zmień specjalizacje bo znów robisz z siebie idiote.


Widzę bardzo silne argumenty xD.

a na każdy twój argument jestem w stanie zareagować bez problemu w 30s przytaczając rzeczy które pisałem pół roku temu


Podając wyssane z dupy pierdoły bez związku z tematem, ewentualnie całkowicie bezwartościowe
@Ekspert_od_niczego: Cześć dzień dobry. Dodam trochę od siebie do dyskusji. Wydaje mi się że fakt że covid jest to sprawa oczywista ale te "szury" jak piszesz uważają po prostu że nie jest to na tyle groźne żeby zamykać cały świat i tak go niszczyć. Czy szury mówiły coś nie tak? Już 2 lata temu mówiłi że szczepionki gówno dadzą i co? Zaszczepiłem się jedną dawką, drugą dawką, teraz każą mi trzecią
@ZyjeSobieMarcin Szury to osoby negujące fakty naukowe w imię spiskowych teorii, np. szczepionki na koronawirusy nie istnieją, bo powiedział tak jakiś lekarz pół wieku temu.

Albo lekarze nie mają zdolności profetycznych (nie przewidzieli szybkości i agresywności Delty, kiedy jeszcze nie istniała), więc nas oszukali.

I tego typu pierdoły bezmózgów. Kwestie konkretnych rozwiązań ustrojowych w walce z pandemią (czy ich braku) zależą już od przyjętych wartości, więc to kompletnie inna sprawa.

Po prostu
@Ekspert_od_niczego: > Szury to osoby negujące fakty naukowe w imię spiskowych teorii

Kiedyś fakty naukowe były takie że azbest jest spoko a palenie nie szkodzi. Badania zlecone przez koncerny? Teorie spiskowe nic więcej

Praktycznie wszystko co mówią, to pierdy wyssane z palca


Tylko że Szury mówiły już 2 lata temu że na jednej dawce się nie skończy, że będzie to ciągnięte ile się da i będą segregacje. No i masz

Szczepionki
Z.....n - @Ekspertodniczego: > Szury to osoby negujące fakty naukowe w imię spiskowyc...

źródło: comment_1641223743JzGIqOf6l04KXLdClIhREK.jpg

Pobierz
@ZyjeSobieMarcin

Kiedyś fakty naukowe były takie że azbest jest spoko a palenie nie szkodzi.


Tak? To mi takie przedstaw. Konkretne badania, nie wypowiedzi naukowców.

Tylko że Szury mówiły już 2 lata temu że na jednej dawce się nie skończy,


A ktoś mówił, że na jednej się skończy? Szczepiono dwoma dawkami praktycznie od początku, a przez powstałą mutację Covid nadal się rozsiewał.

że będzie to ciągnięte ile się da


Przecież pandemia trwa nadal,
@Ekspert_od_niczego:

Tak? To mi takie przedstaw. Konkretne badania, nie wypowiedzi naukowców.


Mam Ci szukać badań sprzed 70 lat?

W sumie sam coś takiego dostałem, ale olewam rządowe idiotyzmy.


Napisze tu zbiorczo bo moge odpowiedzieć jedną rzeczą na kilka pytań. To że WSZYSCY W TYM KRAJU mają w dupie te obostrzenia na dzień dzisiejszy i nie sprawdzają tych paszportów to jedyne dlaczego jest jeszcze taki luz. Jak rząd #!$%@? kontrole i kary
@ZyjeSobieMarcin

Mam Ci szukać badań sprzed 70 lat?


Jeśli istnieją (w co wątpię), to znajdziesz bez problemu.

A swoją drogą, wiesz czym jest metoda naukowa i jak zmieniła się weryfikacja badań przez 70 lat?

Jak rząd #!$%@? kontrole i kary to zobaczysz jak błyskawicznie we wszystkich miejscach zaczną sprawdzać


Pisałem już chyba, jakie jest moje zdanie na temat wtrącania się rządu w działania prywatnych przedsiębiorców. Sam bym protestował, gdyby nie to, że
@Ekspert_od_niczego:
No weryfikacja badań wiem czym jest i wiem że dzisiaj palenie jest uznawane za szkodliwe. Bardziej chodziło mi o kontekst że koncerny mogą narzucać pewną narracje w społeczeństwie.

Tak czytałem już o tym: Prawica mówi że Lewice wspiera Soros i ukryte rządy a Lewica mówi że prawice wspiera Ordo Luris, Watykan i Rosja. I tak ta wojna ideologiczna się toczy. Ale jak masz dowody że prawice wspiera Rosja to chętnie
@ZyjeSobieMarcin

koncerny mogą narzucać pewną narracje w społeczeństwie


Oczywiście, ale w dzisiejszych czasach weryfikacja prawdziwości tej narracji zajmuje kilka minut, na podstawie licznych, dostępnych w internecie za darmo i zweryfikowanych badań z danego tematu.

Ale jak masz dowody że prawice wspiera Rosja to chętnie zobacze.


https://forsal.pl/artykuly/1230045,times-rosyjskie-trolle-wspieraja-ruchy-antyszczepionkowe.html

https://businessinsider.com.pl/polityka/usa-rosja-stoi-za-dezinformacja-dot-szczepionek-pfizera/tnz4exs

Zresztą nawet w Polsce korelacja skrajnej prorosyjskości i gadania bredni o szczepionkach jest dziwnie częsta:

https://oko.press/prokremlowscy-dzialacze-wsrod-antyszczepionkowcow/

Nie tyle prawicę, co antyszczepionkowe szurstwo.