A teraz w cyklu "Zapomniane lub mniej znane filmy ze Złotej Ery VHS" będzie horror satanistyczny...
" Bezbożny " (The Unholy, 1988)
**W Nowym Orleanie, mieście czarnej magii i kultu szatana, dwóch księży zostaje brutalnie zamordowanych w kościele Św. Agnieszki.

























Oczywiście nie mówię tu o atakowaniu drugiego człowieka ze względu na światopogląd, a o samym wyrażaniu swojego punktu widzenia.