Jakie polecacie gierki do pogrania lokalnie ze znajomymi? Mam 4 joy-cony. Astro Bears, Wormsy, Tool Up, Minigolf mam.
#switch
#switch
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Serię gier Gothic kojarzy niemalże każdy. Została ona niesamowicie ciepło przyjęta w naszym kraju i przez wielu uznawana jest jako "polska gra". Dla wielu jest to także wspomnienie dzieciństwa, czy też młodzieńczych lat. Na szczęście dla fanów, seria przeżywa obecnie renesans. Byliśmy...
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#switch