Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Po ograniu Horizon Zero Dawn na PS4 pojawił się u mnie w domu switch (trochę ze względu na bombelki). I trafiłem na Zeldę (Breath of the wild). BOŻE JAKIE TO DOBRE. Grafika faktycznie nie powala, ale sama eksploracja terenu, interakcje, historie i plot twisty. Miodzio. Ja nie narzekam :-)
@Kryspin013: Po ograniu Horizon Zero Dawn na PS4 pojawił się u mnie w domu switch (trochę ze względu na bombelki). I trafiłem na Zeldę (Breath of the wild). BOŻE JAKIE TO DOBRE. Grafika faktycznie nie powala, ale sama eksploracja terenu, interakcje, historie i plot twisty. Miodzio. Ja nie narzekam :-)


@latarnia_jastarnia: ziom, ale to wątek o pokemonach XD

Ja tu nie szkaluję nintendo tylko partaczy z game freak
@Kryspin013 słaba postawa game freak, pewnie większość ludzi została oddelegowana do nowego poke projektu. Myślę, że na jakąś wyraźną poprawę wydajności tej gry można liczyć dopiero na switchu 2. Cieszę się, że wycofałem preorder :)
@Kryspin013: Bo jak nie trzeba konkurować to nie trzeba się starać. Dlatego Nintendo, jak wściekły pies, bombardował wszystkie fanowskie projekty, jak na przykład takie fajnie wyglądające Pokemony w 3D, gdzie, jak w tych na GB, miało się łazić i spotykać Poki w wysokiej trawie, ale sama walka była w czasie rzeczywistym, jak w bijatykach. Bo broń Boże ludzie by zobaczyli, że można faktycznie coś lepiej zrobić, że oficjalne gry są w
@Kryspin013 słaba postawa game freak, pewnie większość ludzi została oddelegowana do nowego poke projektu.


@OcelotEater: Nom tylko tak #!$%@? jest od czasów pierwszej gry pokemon na 3DS-a, a w międzyczasie wyszło jakieś 3 generacje (w tym dwie na switchu), i w tym jakieś 3 serie pokemon na switcha od samego game freak tylko. Po za tym inne studia pokazały, że potrafią robić lepiej wyglądające gry, lepiej działające i ładniejsze w uniwersum
@Kryspin013: ja mam wrażenie, że nintendo rękami game freak robi challenge jak zarobić najwięcej kabony jak najmniejszym kosztem developmentu. Idzie im to znakomicie jak do tej pory, bo nintendofagi to jest najgorszy stan fanboystwa.
@Kryspin013: ja mam wrażenie, że nintendo rękami game freak robi challenge jak zarobić najwięcej kabony jak najmniejszym kosztem developmentu.


@SobanDELUX: game freak mogłoby całkowcie przestać robić gry a pokemony i tak by im nabijały miliardy. To, że programiści z game freak są #!$%@? to wiemy wszyscy od dawna odkąd wyciekły kody źródłowe kilku gier pokemon.

Idzie im to znakomicie jak do tej pory, bo nintendofagi to jest najgorszy stan fanboystwa.
Boli mnie, że Nintendo dalej trzyma tych partaczy, zamiast oddelegować kogoś bardziej ogarniętego do programowania.


@Kryspin013: Marka Pokemony nie należy tylko do Nintendo, więc raczej nie bardzo mogą oddelegować kogoś bardziej ogarniętego. Zresztą nie wiem czy Gamefreak jest nieogarnięty czy zabija ich konieczność regularnego wypuszczania nowych generacji, bo muszą być nowe pokemony, żeby robić nowe karty, maskotki i inne pierdoły.
@Kryspin013: Marka Pokemony nie należy tylko do Nintendo,


@paqo: Jasne, że nie należy tylko do nintendo. Należy też do creatures company i game freaka. Tak się ugadali jeszcze za czasów game boya. To nie zmienia faktu, że nintendo nic nierobi z tym, że jedna z ich marek to totalne gówno jakościowe jeśli chodzi o gry XD

Zresztą nie wiem czy Gamefreak jest nieogarnięty czy zabija ich konieczność regularnego wypuszczania nowych