wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@tamagotchi: ok..
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Mam do podzielenia się po jednym slocie na HBO i SkyShowtime. Profile na wyłączność.
Konta są moje, nie odkupione od kogoś i używane tylko w rodzinie, więc jest gwarancja działania.
Łącznie 15 zł za miesiąc, ale wpuszczam na minimum pół roku, żeby nie robić co chwilę zamieszania. Oczywiście można ze mną zostać dłużej.
Kontakt najlepiej na PW. Później też przez Wykop, maila, albo Vibera.
Płatność #blik, lub #revolut
Konta są moje, nie odkupione od kogoś i używane tylko w rodzinie, więc jest gwarancja działania.
Łącznie 15 zł za miesiąc, ale wpuszczam na minimum pół roku, żeby nie robić co chwilę zamieszania. Oczywiście można ze mną zostać dłużej.
Kontakt najlepiej na PW. Później też przez Wykop, maila, albo Vibera.
Płatność #blik, lub #revolut
źródło: temp_file8473975058633970368
Pobierz- 0
@Wezzore-04: padł
@Wezzore-04: chyba w------o bo mi tez nie chce działać
- 0
- 0
- 1
Mirki, potrzebowałbym rozwiązania które umożliwi lokalny stream z obs studio do hdmi w 4K. Myślałem o rtsp view z użyciem raspberrypi ale nie ogarnia 4K. Może jakieś inne, tanie rozwiązanie?
Po co mi coś takiego? Czasami sporo potrafi się wyje…przy streamowaniu, chce testować różne scenariusze bez konieczności wypuszczania streamu do yt, nawet w trybie prywatnym jest to bardzo upierdliwe, a taki podgląd rozwiązuje mi kilka spraw, z którymi się użeram od dłuższego
Po co mi coś takiego? Czasami sporo potrafi się wyje…przy streamowaniu, chce testować różne scenariusze bez konieczności wypuszczania streamu do yt, nawet w trybie prywatnym jest to bardzo upierdliwe, a taki podgląd rozwiązuje mi kilka spraw, z którymi się użeram od dłuższego
- 5
@Pan_Slon: chyba odpowiem sobie sam https://github.com/AlexxIT/go2rtc
- 0
- 3
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@ElementalX7: tak, Xayokopiarka wziął pomysł Złotych Sergiuszy
@spiewana-pilka-nozna: dzięki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mam telewizor LG z systemem WebOS (zaktualizowany). I mam problem bo nie mogę włączyć na tym telewizorze strony kick.com. Dedykowanej aplikacji nie znalazłem, a przez wbudowaną przeglądarkę strona nie działa. Nie znalazłem też opcji pobrania innej przeglądarki. Czy jest jakaś opcja włączenie tego na telewizorze ale bezpośrednio? W sensie bez jakiś połączeń kablowych z komputera/laptopa?
Podejrzewam, że będę zmuszony kupić jakiegoś #chromecast tak?
#telewizory #stream #
Podejrzewam, że będę zmuszony kupić jakiegoś #chromecast tak?
#telewizory #stream #
@Vadzior: Też mam WebOS więc mogę sprawdzić tą stronę.
Ale z doświadczenia to mało która strona, zwłaszcza z multimediami mi działała na tej przeglądarce.
Do tego współczesne reklamy, cookies itp. ją zabijają bez adblocka.
Nie masz może Xboxa? Tam jest Edge który sobie o wiele lepiej radzi.
Ale z doświadczenia to mało która strona, zwłaszcza z multimediami mi działała na tej przeglądarce.
Do tego współczesne reklamy, cookies itp. ją zabijają bez adblocka.
Nie masz może Xboxa? Tam jest Edge który sobie o wiele lepiej radzi.
@Vadzior U mnie też nie działa, strona się nie wczytuje do końca.



























https://discord.com/invite/2JYQNAHkaS
stream do meczu ligii na kanale ,,streamy" tu nie mogę wrzucić, bo blokują. nie zacina sie