Zbigniew Stonoga
14 min ·
Złe wiadomości z pokładu Boeinga 737 lecącego z Modlina do Malagi.
"Panie Zbyszku coś się tutaj dzieje po starcie nie było słychać trzasku zamykającego się podwozia od godziny latamy w kółko z Modlina do Legionowa i tak cały czas"
Możesz to zobaczyć online na stronie.
Samolot, który widzicie pozostaje w holdingu,najpewniej wypala paliwo bo najbliższa strefa zrzutu jest pod Włocławkiem.To wygląda bardzo źle.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach