Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pan-bartolomeu-dias a ja nadal czekam na kwity na sld i Millera
Why? Because fuck you! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://dorzeczy.pl/kraj/22121/Stonoga-wspiera-Walese-Doszlo-do-pierwszego-oficjalnego-spotkania.html
#stonoga #walesa
https://dorzeczy.pl/kraj/22121/Stonoga-wspiera-Walese-Doszlo-do-pierwszego-oficjalnego-spotkania.html
#stonoga #walesa
źródło: comment_op4yaLW49avtkyIpY0PL3rmo8Ity2ECP.jpg
Pobierz- 5
@paq9999: a Ci dwaj smutni Panowie po bokach to są bardzo smutni
@sikzmiednicy: Piłsudski i Papież?
- 16
@gadatos: Stonoga nie ma niestety tej charakterystycznej dupobrody
- 8
Coraz bliżej ten dzień - polecam zeszłoroczny hit na walentynki - dajcie plusa aby wszyscy mogli obdarować bliskich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#stonoga #walentynki
#stonoga #walentynki
źródło: comment_vFmRnICdWmjfa3RkY4s4uwAGQyQwA94U.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1
@gorush: cudowne, chciałabym taka dostac
- 1
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MarianoaItaliano: w 10 powinno byc muz.D.Bohlen
Widzę że nie ma pod tagiem to wrzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stonoga #stonogacontent #heheszki #niebylo
JEDZIE MAŁY KARAKAN xD
#stonoga #stonogacontent #heheszki #niebylo

- 5
@MarianoaItaliano: no karwa ioplulem sie z refrenem :D

Jedna z lepieej wykonanych przeróbek #stonoga

@NewEpisode karakan whispers lepsze
@MarianoaItaliano: Stonoga?
- 0
@lubielizacosy: Poinformował na swoim FB
Co się dzieje z tym samolotem? Stonoga coś pisze o problemach a tu śledzenie https://www.flightradar24.com/RYR894V/c64d359 #warszawa #samoloty #stonoga
Zbigniew Stonoga
14 min ·
Złe wiadomości z pokładu Boeinga 737 lecącego z Modlina do Malagi.
"Panie Zbyszku coś się tutaj dzieje po starcie nie było słychać trzasku zamykającego się podwozia od godziny latamy w kółko z Modlina do Legionowa i tak cały czas"
Możesz to zobaczyć online na stronie.
Samolot, który widzicie pozostaje w holdingu,najpewniej wypala paliwo bo najbliższa strefa zrzutu jest pod Włocławkiem.To wygląda bardzo źle.
14 min ·
Złe wiadomości z pokładu Boeinga 737 lecącego z Modlina do Malagi.
"Panie Zbyszku coś się tutaj dzieje po starcie nie było słychać trzasku zamykającego się podwozia od godziny latamy w kółko z Modlina do Legionowa i tak cały czas"
Możesz to zobaczyć online na stronie.
Samolot, który widzicie pozostaje w holdingu,najpewniej wypala paliwo bo najbliższa strefa zrzutu jest pod Włocławkiem.To wygląda bardzo źle.

























źródło: comment_Cd8msMlcXs4fDUdz9B8r2PkVPVhlqlB2.jpg
Pobierz