#stonoga #prokuratura #niepopularnaopinia #dobrazmiana

I bardzo dobrze - uważam że prokuraturze czy rządzącym nigdy nie należy się żaden szacunek jak robią takie numery. To oni mają służyć społeczeństwu an ie sobie zbijać statystyki do okresowych podsumowań i przede wszystkim awansów w poszczególnych resortach.
rbk17 - #stonoga #prokuratura #niepopularnaopinia #dobrazmiana

I bardzo dobrze - u...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach