Siemka, nie daje mi spokoju jedna gra którą pamiętam z młodszych lat. Myślę, że widziałem ją tak z ponad 15 lat temu
Takie słowa klucze, może ktoś skojarzy
jesteśmy robotem(ewentualnie kosmitą, ale raczej to był robot)
rozbicie statku na planecie
kolorowa grafika, bajkowa
3D
#gry #szukamgry #staregry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra, która jeszcze niedawno u mnie działała pod Win10: Command & Conquer The First Decade.
Po każdej próbie uruchomienia wraca do menu startowego (foto). W konfiguracji sprzętu nic się nie zmieniło (laptop). Nie pomogło "naprawianie" ani odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. Płyta, która jest niezbędna do odpalenia gry jak i napęd jest sprawna (skoro przeszedł poprawnie proces instalacji i działa autostart etc).
Ktoś się już spotkał z takim czymś?
#staregry #
Richtig_Piwosz - Gra, która jeszcze niedawno u mnie działała pod Win10: Command & Con...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś posiada kasety/płyty z nagrywkami reklam Jetixa z Naruto ewentualnie "Gwiazda Jetixa"?
Była Gwiazda Jetix od stycznia do czerwca, wybierane różne uniwersa na różne kategorie.
https://www.youtube.com/watch?v=3Jih6ktlj28 - jest tylko wersja z Stycznia 2008, ktoś ma z lutego, marca itd?
#jetix #polska #telewizja #tv #vhs #kasety #kreskowki #bajki #nostalgia #staregry #naruto
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zna ktoś jakieś fajne starsze gierki, do kupienia na steamie, ewentualnie na gogu, które mnie wciągną? Mniej więcej chodzi mi nawet o jakąś strategię, budowanie, survival, tworzenie własnego świata itp. Obojętnie czy pierwszoosobowa czy widok z góry. Dawno w nic nie grałem a mam ochotę się w coś wciągnąć. Miłego dnia! :)
#staregry #gry #grajzwykopem #grynapc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ketra: Boże... pamiętam jak się jeszcze nie miało komputera, komputera z internetem tym bardziej w domu i, aby szybciej odwalić pracę na informatyce żeby w to zagrać, jeszcze była taka gra ze snajperem gdzie się zabijało na końcu takiego grubego azjatę a kamizelce co jej miniaturka trochę jak gta 2 wyglądała. Ewentualnie jakieś gry na stronie Cartoon Netwoork
  • Odpowiedz
proszę pomuszcie. Szukam starej 3D gry. Rok jakoś 2004-2010. ale bliżej 2004. Pamiętam to:
-jako główny bohater trafialiśmy do symulacji w której żyli zwykli ludzie. Naszym zadaniem było ją zniszczyć.
-1 misja to chyba hotel. Żeby ukraść dysk/klucz musieliśmy gdzieś jakoś na zewnątrz się wydostać
-w ostatniej misji byliśmy na mieście, a strzelały do nas jakieś roboty które nas oneshotowaly.
-chyba był polski dubbing a już na pewno napisy
#staregry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach