• 0
@LudzieToDebile: nawet jeśli to rzeczywiście górka to dystrybucja w podobnym pułapie cenowym może trwać miesiąc. Możliwe, że zrobiłem zbyt szybki ruch. Dałem się ponieść.
  • Odpowiedz
Pozdrawiam longujących złoto i srebro. Poszedł news, że indyjscy jubilerzy przestają przyjmować zamówienia z wyprzedzeniem przez zmienne ceny złota i srebra.

#xtb tak laguje, że nie udało mi się zamknąć pozycji i zdążyło mi walnąć SP (na plusie co prawda, ale dalej smuteczek)
#gielda #zloto #srebro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#btc #bitcoin #zloto #zloto #srebro

Znajomy w 2021 nakupił bitkojnów niemal na samej górce, potem przez lata nic nie wspominał o inwestycjach. Ostatnio pochwalił się kupnem złota i srebra. Czyżby to był ten słynny sygnał by się ewakuować? Czas pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Monetka warta 2600 PLN (a będzie dużo więcej zapewne) ()

Mam tego oczywiście więcej; dokupiłbym jeszcze więcej, ale na ten moment wolę w 100% skupić się na rozbudowywaniu długoterminowego portfela akcji. Przy jakiejkolwiek większej korekcie na metalach będę oczywiście dokupowywał złota.

#gielda #srebro #zloto
WelcomeStranger - Monetka warta 2600 PLN (a będzie dużo więcej zapewne) (。◕‿‿◕。)

Mam...

źródło: 20260129_145737

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#srebro #zloto Jak tylko pan zyd obniza cene pan chinczyk wykupuje. Wysysanie bogactwa z tak zwanego zachodu trwa w najlepsze. Co za czasy, niedlugo testoviron bedzie nagrywal filmiki z Chin do Johnsonow.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech rajd na #zloto i #srebro będzie nauczką dla każdego kto myśli o shortowaniu czegokolwiek. Przy shortowaniu nie liczy się czy masz rację tylko czy masz rację w odpowiednim czasie i nawet jeśli te metale spadną to zdązy Cię wyzerować jak zaora.
Tak samo działa to przy spółkach. To bardzo niebezpieczne instrumenty więc nie polecam świeżakom ani nawet wyjadaczom

#gielda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ziomus13: mysle ze nawet i 10k i 200usd jest realne. Nawet w całkiem krótkim terminie ale wyleszczyc ulice mogą w każdej chwili. Mozna sie bawic jak ma sie duzy kapitał i lubi ryzyko. Roller coaster teraz.
  • Odpowiedz
Po ostatnich shortach Zaora na srebrze na $78 szybko poszło na $100 i Zaor został spłukany. Napisal na X ze pozycje zostały zamknięte ze stratą.

Jednak Zaor to zawodowy spekulant i sie łatwo nie poddaje. Dwa dni temu postawił shorta na srebro na $110 ale tym razem grubego. No i nie trzeba było długo czekać. W tej chwili mamy srebro po $118.6
#srebro #zaorski #gielda #
ottis - Po ostatnich shortach Zaora na srebrze na $78 szybko poszło na $100 i Zaor zo...

źródło: 1000020011

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@tubkas12: No nie siedzi po prostu w branży Mining stocks i precious metals więc patrzy na to w inny sposób i traktuje to jak każdy inny Stock czy aktywo. Jakby w tym siedział to by mógł zarobić bańkę w kilka miesięcy na stockach które zrobiły w 3 miesiące 160% i nie jest to ostatnie słowo.
  • Odpowiedz
Ja się okopałem, do 137 mnie nie ruszy. Idąc trendem twierdzenia zaorski plus 11 wychodzi ze w ciągu paru dni zamkną się na poziomie 110. Później już tylko zostanie być Twitterowym ekspertem od inwestycji
  • Odpowiedz